Zápisník Slot

25,91 

DORUČÍME

do 25 dnů
CZ produkty Justwood

VYROBENO

v ČR

Potřebujete mít prostor pro přenesení Vašich myšlenek nebo poznámek? Hledáte něco jedinečného, čím se odlišíte? A co takhle zápisník s dřevěnými deskami? Desky zápisníku – velikost A6.

5 skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 338 Kategorie: Štítků: , , , ,

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Potřebujete mít prostor pro přenesení Vašich myšlenek nebo poznámek? Zápisník Slot je pak tou správnou volbou.

  • Velikost zápisníku 182 x 125 mm
  • Kroužková vazba 6 kroužků / průměr 20mm
  • Náplň A6 / kompatibilní s FiloFAX nebo Herlitz
  • Dodáno s cca 20 linkovanými listy Filofax

Zápisník je vyráběn z přírodního materiálu. Díky tomu je každý kus originál a může mít jiný odstín nebo barevnou kresbu než zápisníky na fotografiích.

Další informace

Hmotnost0.1 kg

Recenze & hodnocení

Tento produkt dosud nikdo nehodnotil.

Ohodnoťte jako první produkt “Zápisník Slot”

DESIGN-JANOSIK

O NÁS

Webové stránky www.design-janosik.cz jsou vytvořeny za účelem prezentace produktů, které vznikly díky jednomu nadšenci pro jednoduché a funkční věci. I když profesní cesta designéra prezentovaných produktů je velmi vzdálená od jakékoli tvůrčí či umělecké činnosti, neustále se část jeho mysli věnuje vymýšlením funkčních věcí pro každodenní život. Nyní nastal vhodný okamžik, kdy máte možnost se seznámit s mými nápady.

HISTORIE VZNIKU STOJÁNKU

Při navrhování stojánků bylo snahou vytvořit jednoduchý, ale přitom funkční a designově čistý výrobek, který by neplnil jen funkci „držadla“ mobilního telefonu, tabletu, aj., ale aby jeho uživatel získal designový prvek pro zpestření pracovního prostoru, či domova. Pro výrobu stojánku bylo použito přírodního materiálu – dřeva. Po výrobě několika prototypů a funkčních vzorků, které byly podrobeny praktickým zkouškám, dostaly stojánky podobu, kterou zde máte nyní možnost vidět. Morava není jenom místem zrození designu stojánků, ale jsou zde také vyrobeny.