UrbanWood

Zobrazeno 5 výsledků

Filtrování produktů
nástěnné hodiny
Zavřít

Designové nástěnné hodiny CIRCLE

1899 
Každé hodiny jsou jedinečným originálem. Masivní kus olšového dřeva ve spojení s decentními kovovými ručičkami vkusně dokreslí vzhled vašeho bydlení.
pouzdro na karty Cube -olše
Zavřít

Dřevěné pouzdro na karty Cube

509 569 
Pokud chcete mít všechny důležité karty a doklady pohromadě a ještě k tomu stylově, je toto pouzdro přesně pro Vás! Ručně vyráběné pouzdro Cube pojme až 12 vizitek nebo 5 karet. Skvělý i jako vizitkovník.Díky praktickému kruhovému otvoru lze karty snadno vysunout a pružný pásek zase obsah udrží bezpečně na svém místě.Rozměry: 103 x 67 x 14 mmVáha: 53 g
Zavřít

Dřevěné pouzdro na karty Round

509 579 
Pokud chcete mít všechny důležité karty a doklady pohromadě a ještě k tomu stylově, je toto pouzdro přesně pro Vás! Ručně vyráběné pouzdro UrbanWood pojme až 12 vizitek nebo 5 karet.Díky praktickému kruhovému otvoru lze karty snadno vysunout a pružný pásek zase obsah udrží bezpečně na svém místě.Rozměry: 103 x 67 x 14 mmVáha: 53 g
Zavřít

Zápisník Note

529 539 
Zápisník formátu A6, jehož desky jsou vyrobeny z dubového či ořechového dřeva. Je ideální na poznámky, ale je to i úžasný skicák. Dubové desky totiž slouží jako opora a kroužková vazba umožňuje jeho úplné rozevření!
Zavřít

Zápisník Pocket

389 
Ručně vyráběný originální kapesní zápisník formátu A7.Vaše poznámky budou chráněné deskami z kvalitního dřeva a psát se vám bude díky nim jedna báseň! Vnitřní papír je bílý a nelinkovaný.