Leea Toys
Drum Café SRL, strada Luica 1F sect 4, 040041 Bucharest, Romania +420603196195 5.00 average rating from 2 reviews

Zobrazeno 11 výsledků

Filtrování produktů
montessori zrcadlo - doplněk k učící věži
Zavřít

Doplněk – zrcadlo (k učící věži Leea)

1150 
Skvělý doplněk k učící věži. Děti se mohou prohlížet a sledovat své pohyby. Zábradlí poskytuje poskytuje dětem podporu a povzbuzuje je k pohybu. Montessori zrcadlo je vhodné pro děti ve věku 8 - 18 měsíců.
Doprava zdarmaUčící věž Leea XL Justwood
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva
Zavřít

Učící věž Leea XL – pro dva

5300 
Máte dvě děti a nechcete pořizovat dvě učící věže, ani poslouchat hádky, kdo si zrovna zabere tu jedinou volnou? Máme řešení! Multifunkční učící věž ve verzi XL je vhodná pro dvě děti.Naše učící věže se liší tím, že nejsou jen vysokou židlí, jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, v super zábavnou skluzavku nebo vysokou jídelní židličku se stolečkem. Pro děti: 1 – 5 let.
montessori zrcadlo na stěnu
Zavřít

Velké Montessori zrcadlo s madlem (na zeď)

3350 
Zrcadlo na stěnu inspirováno Montessori principy, které nabízí důmyslnou kombinaci zrcadla, které pomáhá dětem v rozvoji, sebeuvědomění a sledování vlastních pohybů a podpůrné hrazdy o kterou se děti mohou opřít.
-4%
Doprava zdarmaučící věž se skluzavkou a tabulí
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva
Zavřít

AKCE Učící věž Leea + skluzavka + černá tabule

Hodnocení 5.00 z 5
6040  5800 
Multifunkční učící věž Leea v kombinaci s doplňky - skluzavka, černá popisovatelná tabule a jednoduchou hrou Stolní hokej.Učící věž jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, vysokou židličku, v super zábavnou skluzavku, černou tabuli popisovatelnou křídami či herním hřištěm pro stolní hokej nebo jako vysokou jídelní židličku se stolečkem. Pro děti: 1 - 5 letDoprava ZDARMA v rámci České a Slovenské republiky!
Doprava zdarmaUčící věž Leea
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva
Zavřít

Učící věž Leea

Hodnocení 5.00 z 5
4350 
Multifunkční učící věž je skvělou pomůckou pro zapojení dětí do řady činností, kam by jinak neviděly ani nedosáhly.Naše učící věže se liší tím, že nejsou jen vysokou židlí, jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, v super zábavnou skluzavku, pracovní desku s různými Montessori aktivitami nebo jako vysokou jídelní židličku se stolečkem. Pro děti: 1 - 5 letDoprava ZDARMA v rámci České a Slovenské republiky!
Učící věž skluzavka
Zavřít

Doplněk – skluzavka

1270 
Přidejte skluzavku jedním jednoduchým pohybem a změňte učící věž v zábavnou hernu.Bezpečná skluzavka pro děti všeho věku.
učící věž se skluzavkou a tabulí
Zavřít

Doplněk – skluzavka, černá tabule a stolní hokej v jednom

1690 2200 
Zjednodušujeme a šetříme místo! Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, černé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Skluzavku můžete zasunout do tří výškových úrovní, je tak vhodná pro děti různého věku. Tabuli můžete používat jak ve vertikální tak horizontální poloze.Tabule má 3 možné provedení - černá popisovatelná křídou, černá popisovatelná křídou s magnetickým povrchem, bílá popisovatelná fixem s magnetickým povrchem.Upozornění: Pokud se chystáte objednat tento doplněk k učící věži, kterou jste u nás již zakoupili dříve než v červenci 2018, dejte nám prosím vědět, musíme zkontrolovat, zda je Vaše věž kompatibilní, protože došlo k drobným konstrukčním úpravám. Všechny ostatní doplňky jsou kompatibilní nezávisle na datu zakoupení. Děkujeme.
Zavřít

XL doplněk – skluzavka, černá tabule a stolní hokej v jednom

2530 
Zjednodušujeme a šetříme místo! Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, černé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Skluzavku můžete zasunout do tří výškových úrovní, je tak vhodná pro děti různého věku. Tabuli můžete používat jak ve vertikální tak horizontální poloze.Upozornění: Pokud se chystáte objednat tento doplněk k učící věži, kterou jste u nás již zakoupili dříve než v červenci 2018, dejte nám prosím vědět, musíme zkontrolovat, zda je Vaše věž kompatibilní, protože došlo k drobným konstrukčním úpravám. Všechny ostatní doplňky jsou kompatibilní nezávisle na datu zakoupení. Děkujeme.
Učící věž tabule magnetická
Zavřít

Doplněk – černá / magnetická tabule

1100 
Dalším příslušenstvím pro učící věž je černá popisovatelná tabule a magnetická tabule - dvě různé strany. Na černou stranu tabule můžete psát bez obav křídami a na druhou stranu můžete použít magnetky všech možných druhů.
Papírová role na kreslení
Zavřít

Doplněk – papírová role na kreslení

199 
Pro kreslení a psaní. K učící věži můžete přikoupit o roli bílého papíru, kterou je možné upevnit, jak do horní části věže, pak se na ní píše jako na tabuli, případně se dá po otočení věže položit na stoleček a kreslit v sedě.Rozměr role: 37 cm x 50 m, gramáž papíru 90 g/m2.
Ochrana z filcu - učící věž
Zavřít

Doplněk – ochrana z dekorativního filcu

590 
Ochranná výplň z dekorativního filcu (plsti) pro menší děti je volitelným prvkem, který zabrání možnému pádu. Využívá se především v případě funkce učící věže jako vysoké jídelní stoličky.Ochranu můžete přidat či odstranit v závislosti na věku a dovednostech dítěte. Je možné používat ihned jakmile děti začnou samostatně sedět.