Leea Toys
Drum Café SRL, strada Luica 1F sect 4, 040041 Bucharest, Romania +420603196195 5.00 average rating from 2 reviews

Zobrazeno 1–12 z 15 výsledků

Filtrování produktů
schůdky Stepper pro učící věž
- bílá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
Zavřít

Doplněk – schůdky STEP

939 
Skvělý doplněk pro panely typu skluzavka / černá tabule.Skluzavku s černou tabulí můžete objednat zde.Schůdky lze používat zvlášť jako šikovou stoličku nebo jako stojan pro zasunutí tabule nebo jako schůdky pro upevnění skluzavky, která tak vytvoří další individuální herní prvek. Pro děti od 18 měsíců. Používat pouze pod dohledem dospělého.
montessori zrcadlo - doplněk k učící věži
Zavřít

Doplněk – zrcadlo (k učící věži Leea)

1199 
Skvělý doplněk k učící věži. Děti se mohou prohlížet a sledovat své pohyby. Zábradlí poskytuje poskytuje dětem podporu a povzbuzuje je k pohybu. Montessori zrcadlo je vhodné pro děti ve věku 8 - 18 měsíců.
dětská houpačka
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva
Zavřít

Dřevěná dětská houpačka

1399 
Skvělá dětská houpačka vhodná pro děti od 7 měsíců či dříve, když začnou sami sedět. Houpačka je kompatibilní s učící věží Leea Toys. Součástí houpačky je také jídelní stoleček. Možnost výběru z různých barev. Pohodlnou houpačku si vaše miminko zamiluje :)
montessori box se zámky
Zavřít

Montessori box se zámky

990 
Ručně vyráběný sensory box s barevnými okny a různými typy zámků. Skvělá pomůcka pro trénování dětské pozornosti a vytrvalosti. Pomáhá v rozvoji jemné motoriky.
Doprava zdarmaUčící věž Leea XL Justwood
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva
Zavřít

Učící věž Leea XL – pro dva

5599 
Máte dvě děti a nechcete pořizovat dvě učící věže, ani poslouchat hádky, kdo si zrovna zabere tu jedinou volnou? Máme řešení! Multifunkční učící věž ve verzi XL je vhodná pro dvě děti.Naše učící věže se liší tím, že nejsou jen vysokou židlí, jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, v super zábavnou skluzavku nebo vysokou jídelní židličku se stolečkem. Pro děti: 1 – 5 let.
montessori zrcadlo na stěnu
Zavřít

Velké Montessori zrcadlo s madlem (na zeď)

3499 
Zrcadlo na stěnu inspirováno Montessori principy, které nabízí důmyslnou kombinaci zrcadla, které pomáhá dětem v rozvoji, sebeuvědomění a sledování vlastních pohybů a podpůrné hrazdy o kterou se děti mohou opřít.
-6%
Doprava zdarmaučící věž se skluzavkou a tabulí
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva
Zavřít

AKCE Učící věž Leea + skluzavka + černá tabule

6499  6099 
Multifunkční učící věž Leea v kombinaci s doplňky - skluzavka, černá popisovatelná tabule a jednoduchou hrou Stolní hokej.Učící věž jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, vysokou židličku, v super zábavnou skluzavku, černou tabuli popisovatelnou křídami či herním hřištěm pro stolní hokej nebo jako vysokou jídelní židličku se stolečkem. Pro děti: 1 - 5 letDoprava ZDARMA v rámci České a Slovenské republiky!
Doprava zdarmaUčící věž Leea
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva
Zavřít

Učící věž Leea

4599 
Multifunkční učící věž je skvělou pomůckou pro zapojení dětí do řady činností, kam by jinak neviděly ani nedosáhly.Naše učící věže se liší tím, že nejsou jen vysokou židlí, jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, v super zábavnou skluzavku, pracovní desku s různými Montessori aktivitami nebo jako vysokou jídelní židličku se stolečkem. Pro děti: 1 - 5 letDoprava ZDARMA v rámci České a Slovenské republiky!
Učící věž skluzavka
Zavřít

Doplněk – skluzavka

1399 
Přidejte skluzavku jedním jednoduchým pohybem a změňte učící věž v zábavnou hernu.Bezpečná skluzavka pro děti všeho věku.
učící věž se skluzavkou a tabulí
Zavřít

Doplněk – skluzavka + černá / magnetická tabule

1779 2310 
Zjednodušujeme a šetříme místo! Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, černé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Tento typ panelu je kompatibilní se schůdky STEP, pomocí schůdků vytvoříte individuální interiérovou skluzavku.Tabule má 3 možné provedení - černá popisovatelná křídou, černá popisovatelná křídou s magnetickým povrchem, bílá popisovatelná fixem s magnetickým povrchem.Upozornění: Pokud se chystáte objednat tento doplněk k učící věži, kterou jste u nás již zakoupili dříve než v červenci 2018, dejte nám prosím vědět, musíme zkontrolovat, zda je Vaše věž kompatibilní, protože došlo k drobným konstrukčním úpravám. Všechny ostatní doplňky jsou kompatibilní nezávisle na datu zakoupení. Děkujeme.
schody ke klouzačce
Zavřít

Skluzavka se schůdky

2099 
Interiérová skluzavka se schůdky. Doporučujeme pro děti ve věku 1 - 2 roky, nejvyšší bod skluzavky je 30 cm. Děti na ní mohou snadno vylézt a klouzat se. Klouzačku je možné upevnit na učící věž Leea.Barvy: zelená, modrá, červená a šedá (prosím výběr barvy upřesněte do poznámky v objednávce)
Zavřít

XL doplněk – skluzavka, černá tabule a stolní hokej v jednom

2699 
Zjednodušujeme a šetříme místo! Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, černé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Skluzavku můžete zasunout do tří výškových úrovní, je tak vhodná pro děti různého věku. Tabuli můžete používat jak ve vertikální tak horizontální poloze.Upozornění: Pokud se chystáte objednat tento doplněk k učící věži, kterou jste u nás již zakoupili dříve než v červenci 2018, dejte nám prosím vědět, musíme zkontrolovat, zda je Vaše věž kompatibilní, protože došlo k drobným konstrukčním úpravám. Všechny ostatní doplňky jsou kompatibilní nezávisle na datu zakoupení. Děkujeme.