KamilPeterka

Zobrazeny 4 výsledky

Filtrování produktů
dřevěný obraz pyrografie
Zavřít

Dětská mysl

3100 
Dětská mysl nezkažená předsudky. Dřevo z třešně ošetřeno přírodním lněným olejem. Osobitý a jedinečný obraz vypálený uměleckou technikou zvanou Pyrografie. U všech obrazů se snažím o vložení části sebe samého do samotného motivu, který se vypaluje perem zakončeným žhavým drátem. Tudíž každý obraz je originál.
dřevěný obraz pyrografie
Zavřít

Jemnost

3200 
Jemnost a plachost. Dubové dřevo ošetřeno přírodním olejem. Osobitý a jedinečný obraz vypálený uměleckou technikou zvanou Pyrografie. U všech obrazů se snažím o vložení části sebe samého do samotného motivu, který se vypaluje perem zakončeným žhavým drátem. Tudíž každý obraz je originál.
dřevěný obraz pyrografie
Zavřít

Ještě jeden šálek kávy

2800 
Žena vycházející z kávy jako symbol vášně, vůně a všech smyslů. Dubové dřevo ošetřeno přírodním olejem. Osobitý a jedinečný obraz vypálený uměleckou technikou zvanou Pyrografie. U všech obrazů se snažím o vložení části sebe samého do samotného motivu, který se vypaluje perem zakončeným žhavým drátem. Tudíž každý obraz je originál.
dřevěné obrazy pyrografie
Zavřít

Silná žena

2800 
Silná žena, která toho musela spoustu vytrpět. Dubové dřevo ošetřeno přírodním olejem. Osobitý a jedinečný obraz vypálený uměleckou technikou zvanou Pyrografie. U všech obrazů se snažím o vložení části sebe samého do samotného motivu, který se vypaluje perem zakončeným žhavým drátem. Tudíž každý obraz je originál.