DomDom
Na Náměstí 12, Domašov +420 608 601 252 info@domdom.cz VAT/SSN: CZ46971645

Zobrazuji všech 8 výsledků

Balanční labyrint – zvířátka

269 
Labyrint je pomůcka pro koordinaci oko–ruka. Je určena hlavně pro školáky a předškoláky, pomáhá mj. k uvolňování rukou, jako příprava na psaní. Může být ale využita i při práci s hendikepovanými, seniory, k rehabilitaci po úrazu…

Dřevěná pokladnička – česká zvířátka

239 
Mince se vhazují otvorem v průhledném kontrolním okénku. Pro „vytěžení“ úspor netřeba rozbíjet, stačí malý křížový šroubovák. Dřevěná pokladnička rozvíjí smysl pro hospodaření a šetrnost.

Dřevěná pokladnička – exotická zvířátka

239 
Mince se vhazují otvorem v průhledném kontrolním okénku. Pro „vytěžení“ úspor netřeba rozbíjet, stačí malý křížový šroubovák. Dřevěná pokladnička rozvíjí smysl pro hospodaření a šetrnost.

Dřevěná provlékačka Knoflíky

189 
Didaktická pomůcka - provlékání pro rozvoj jemné motoriky. Nabízíme 2 provedení: přírodní povrch pro obarvení dle vlastní fantazie nebo sadu s barevnými knoflíky (vyberte prosím v políčku vedle obrázku).

Lis na listy

219 
Jednoduchý dřevěný lis na přírodní rostlinné materiály do herbáře nebo sbírky listů.  Uložte svoje vzpomínky z letních či podzimních výletů a současně zapojte děti do procesu lisování, při kterém budou netrpělivě očekávat výsledek. Až budete sbírat listy z dubu,tak pozor na pana Dubínka :-)

Pozorovací květináč

169 
Pozorovací květináč je kreativní sada pro malé vědce. Umožní dětem sledovat, co se děje se semínkem při klíčení. S naší sadou můžete pěstovat rostlinky  po celý rok doma za oknem. A pokud děti rády malují, mohou si květináč pokreslit dle svojí fantazie.

Stavebnice – dřevěná skládací věž (čtverec)

449 
Netradiční dřevěná stavebnice ve tvaru pyramidy slouží ke skládání jednotlivých pater na sebe. Rozvíjí motoriku, přesnou manipulaci a schopnost porovnávat velikosti. Poslouží i k nácviku číslic do pěti. Kostičky - patra do sebe dobře zapadají díky mělké kapse zapuštěné v horním povrchu. Každé patro má zespodu číslo a shora otvory, do kterých se dají odpočítávat kuličky nebo korálky.

Tvary a barvy

187 
Didaktická pomůcka pro rozvoj jemné motoriky a rozpoznávání barev a tvarů. Březová překližka, velikost 20 × 8,5 cm.