Multifunkční učící věž je skvělou pomůckou pro zapojení dětí do řady činností, kam by jinak neviděly ani nedosáhly. Slouží k rozvoji motorických dovedností a přirozenému zapojení dětí do různých pracovních činností. Naše učící věže se liší tím, že nejsou jen takzvanou vysokou židlí, ale jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, v super zábavnou skluzavku, pracovní desku s různými Montessori aktivitami.  Jsou vhodné pro děti od 1 roku do 5 let a vybrat si můžete z 8 barev.

Zobrazeny 2 výsledky

Filtrování produktů
-9%
Doprava zdarmaučící věž se skluzavkou a tabulí
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva
Zavřít

AKCE Učící věž Leea + skluzavka + černá tabule

5400  4900 
Multifunkční učící věž Leea v kombinaci s doplňky - skluzavka, černá popisovatelná tabule a jednoduchou hrou Stolní hokej.Učící věž jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, vysokou židličku, v super zábavnou skluzavku, černou tabuli popisovatelnou křídami či herním hřištěm pro stolní hokej . Pro děti: 1 - 5 letDoprava ZDARMA v rámci České a Slovenské republiky!
Doprava zdarmaUčící věž Leea
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva
Zavřít

Učící věž Leea

Hodnocení 4.00 z 5
3890 
Multifunkční učící věž je skvělou pomůckou pro zapojení dětí do řady činností, kam by jinak neviděly ani nedosáhly.Naše učící věže se liší tím, že nejsou jen vysokou židlí, jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, v super zábavnou skluzavku, pracovní desku s různými Montessori aktivitami. Pro děti: 1 - 5 letDoprava ZDARMA v rámci České a Slovenské republiky!