Učící věž Leea

1 hodnocení

157,49 

DOPRAVA

ZDARMA!

DORUČÍME

do 10 dnů
CZ produkty Justwood

VYROBENO

v EU

Multifunkční učící věž je skvělou pomůckou pro zapojení dětí do řady činností, kam by jinak neviděly ani nedosáhly.

Naše učící věže se liší tím, že nejsou jen vysokou židlí, jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, v super zábavnou skluzavku, pracovní desku s různými Montessori aktivitami. Pro děti: 1 – 5 let

Doprava ZDARMA!

 • x Zrušit výběr

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Součástí balení je: učící věž Leea bez příslušenství

Výběr barev: zelená, modrá, fialová, růžová, žlutá, červená, přírodní dřevo a nově také bílá barva

Výška podlážky v učící věži: 35, 42 a 48,5 cm (věž mohou využívat děti různého věku a výšky)

Rozměry věže: 41 x 43 x 98 cm (vpředu je výška 92 cm a vzadu 97 cm)

 

K čemu slouží učící věž:

Učící věže slouží k rozvoji motorických dovedností a přirozenému zapojení dětí do různých pracovních činností. Učící věž Leea je mobilní díky kolečkům a tak ji snadno přemístíte kamkoli. Naše věže jsou vhodné pro děti od 1 roku do 5 let a vybrat si můžete z 8 barevných provedení.

Multifunkční věž Leea vnese do vašeho domova hromadu zábavy i poučení. Krom klasické velikosti máme i XL verzi pro dvě děti a tak nehrozí žádné hádky. Plošina učící věže je nastavitelné do 3 poloh a tak naše věž bude růst společně s vašimi dětmi.

 

Základní funkce:

– učící věž
– posezení se stolečkem
– vysoká židle
– připravené rozšíření pro skluzavku, tabuli na psaní, herní panely s Montessori prvky a další

Stoupací schůdek věže lze snadno proměnit v pohodlné sedátko u stolečku nebo ve vysokou židli ke standardnímu jídelnímu stolu.

Volitelným prvkem je výplň horní části věže z dekorativního filcu (plsti) pro menší děti, který zabrání možnému pádu. Díky tomuto krytu dojde k úplnému uzavření prostoru v horní části učící věže.

 

Věž může být doplněna dalšími volitelnými prvky:

bílá magnetická tabule, filcová (plstěná) výplň, Montessori zrcadlo s držadlem, deska s barevnými kolíky, skluzavka, tabule s bílým papírem na kreslení, panel se zámky, černá tabule pro psaní křídami s magnetickým povrchem, držák na tužky, příslušenství pro hru – stolní hokej a výrobu vlastních hraček “Leea play set”, stojan pro skladování příslušenství. Všechny tyto prvky mohou být zakoupeny spolu s věží za speciální akční cenu

Věž se dodává rozložená na základní díly. Montáž je velmi jednoduchá a trvá 10 minut.

Materiál: březová překližka, lakováno lakem rozpustným ve vodě (splňuje řadu různých atestů, mimo jiné i normu EN ISO 71 č. 3, povrch je tedy zcela zdravotně nezávadný)

 

Rozměry věže STANDARD: 41 x 43 x 98 cm (pro 1 dítě)

Hmotnost: 10 kg

Rozměry balení: 45 x 105 x 5 cm

 

Návod na údržbu:

Učící věž otírejte navlhčeným hadříkem a jemným čisticím prostředkem. Nakonec osušte čistou textílií.

Filcová ochrana – doporučujeme jemné ruční praní v chladné vodě (30 °C). Nebělit. Nesušit v sušičce. Nejlépe sušte volně zavěšené, např. na prádelní šňůře.

 

Další informace

Hmotnost10 kg
Rozměry105 x 45 x 5 cm
Barva
modrá barva
zelená barva
bílá barva
fialová barva
přirozená barva dřeva (nebarveno)
růžová barva
žlutá barva

1 hodnocení produktu Učící věž Leea

 1. Hodnocení 4 z 5

  Miriam Volfová (ověřený vlastník)

  Výjimečnost je v tom, že je věž multifunkční a jsou k ní různé doplňky. Představovala bych si však lepší řemeslné zpracování (ošmirglované, bez třísek a odštěpených kousků). Holt si to musí člověk začistit sám. V zásilce taky není žádný návod, ani instrukce k využívání věže a doplňků.

  • Justwood

   Dobrý den,

   děkujeme Vám za Vaše hodnocení. U nás na Justwood dbáme především na kvalitu a spokojenost zákazníků, jako oficiální distributor těchto učících věží Vaši stížnost okamžitě řešíme s prodejcem. Samozřejmě se může stát, že i přes kontrolu může být odeslán výrobek, který není zcela dokonalý, nicméně v tomto případě nás můžete kontaktovat po emailu či přes kontaktní formulář, případně zaslat fotografie poškozených či nedokonale zpracovaných částí a samozřejmě zajistíme nápravu, protože máte zcela jistě nárok na bezchybný výrobek, stejně tak návod musí být vždy přibalen v zásilce. Prosím kontaktujte nás a domluvíme se, jak tuto situaci dále řešit.

Napsat hodnocení

Leea Toys