Zobrazuji všech 5 výsledků

Doprava zdarmaUčící věž Leea
- bílá barva
- černá barva
- přírodní
- šedá barva

Učící věž Leea – SLIM – úzká verze

6 799 
Učící věž velikosti SLIM je vhodná do prostoru, kde nemáte příliš místa navíc a je nutné ušetřit každý centimetr. Děti se do ní stále pohodlně vejdou a využití je stále stejné jako u ostatních rozměrů. Využijte ji jako učící věž na stání či sezení, vysokou jídelní židličku se stolečkem nebo pracovní stoleček se sedátky pro dvě děti. Pro děti: 1 - 5 let Doprava ZDARMA v rámci České a Slovenské republiky!
Doprava zdarmaUčící věž Leea
- bílá barva
- černá barva
- přírodní
- šedá barva

Učící věž Leea – STANDARD

6 799 
Multifunkční učící věž je skvělou pomůckou pro zapojení dětí do řady činností, kam by jinak neviděly ani nedosáhly. Naše učící věže se liší tím, že nejsou jen vysokou židlí, jednoduše je proměníte v pracovní stůl i s posezením, v super zábavnou skluzavku, pracovní desku s různými Montessori aktivitami nebo jako vysokou jídelní židličku se stolečkem. Pro děti: 1 - 5 let Doprava ZDARMA v rámci České a Slovenské republiky!

Doplněk – skluzavka + černá / bílá / magnetická tabule

2 490 2 850 
Zjednodušujeme a šetříme místo! Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, černé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Tento typ panelu je kompatibilní se schůdky STEP, pomocí schůdků vytvoříte individuální interiérovou skluzavku. Tabule má 4 možné provedení - černá popisovatelná křídou, černá popisovatelná křídou s magnetickým povrchem, bílá popisovatelná fixem a bílá popisovatelná fixem s magnetickým povrchem.

XL doplněk – skluzavka + bílá / magnetická tabule

2 950 3 190 
Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, bílé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Samotná tabule má 2 možné typy provedení - bílá popisovatelná fixou určenou ke kreslení na tabule nebo bílá s magnetickým povrchem. Ze zadní strany desky se nachází skluzavka.

XL doplněk – skluzavka + černá / magnetická tabule

2 950 3 190 
Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, černé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Samotná tabule má 2 možné typy provedení - černá popisovatelná křídou nebo černá popisovatelná křídou s magnetickým povrchem. Ze zadní strany desky se nachází skluzavka. Upozornění: Pokud se chystáte objednat tento doplněk k učící věži, kterou jste u nás již zakoupili dříve než v červenci 2018, dejte nám prosím vědět, musíme zkontrolovat, zda je Vaše věž kompatibilní, protože došlo k drobným konstrukčním úpravám. Všechny ostatní doplňky jsou kompatibilní nezávisle na datu zakoupení. Děkujeme.