Učící věž – kdo nemá dítě nejspíš nikdy neslyšel!

Jedná se o další vymoženost pro rodiče k usnadnění života s malým zvídavcem. I já se dostala do situace, kdy jsem zvažovala, zda něco takového nebudu potřebovat. Není to jen zbytečné vyhození peněz a další krám do bytu? Na různých internetových diskuzích jsem četla zkušenosti maminek, koukala jsem na prodejce a díky manželovi kutilovi, jsem jednu chvíli zvažovala vyrobit si vlastní. Haha nic se nekonalo a dítě mi víc a víc viselo na nohavicích, když jsem potřebovala pracovat u kuchyňské linky déle než dvě minuty, kdy dokázalo akceptovat, to že moje pozornost patří jídlu na plotně a né jemu.

Chvíli jsem zvládala nechávat dítě sedět v koutě na lince – její nadšení z toho jak mi vidí pod ruce, bylo nepopsatelné, takže věž potřebovat budeme! A tak jsem narazila na firmu Justwood, která prodává úžasnou věž Leea.

 

učící věž

 

Čím si mě tento výrobek hned omotal kolem prstu, je jeho variabilita – v “základním provedení” získáte krom učící věže i vysokou jídelní stoličku a nízkou židličku s pracovním stolečkem. To znamená, že jsem mohla zredukovat množství potřebného nábytku pro mojí princeznu a zároveň získat další nový nejpotřebnější kus. Stačí se jen rozhodnout, co plánujete se svým dítkem provádět. Pokud jste se zamilovali stejně jako já, mám pro Vás navíc dárek a to 15% slevu na základní učící věž Leea, která platí na všechny objednávky do 12. prosince 2018 – stačí použít slevový kód MOJEMATERSTVI.

 

učící věž

 

K věži můžete nakoupit množství vychytávek, za nás nejoblíbenější – deska, která funguje jako tabule, plocha na zjednodušený stolní hokej, ale hlavně lze upevnit jako klouzačka. Tohle je prostě sen každého dítěte a díky němu zvládá maminka plnit sny dalších členů domácnosti.

 

učící věž

 

Autorka: Míša Dudková

Zdroj: http://mojematerstvi.blogspot.com/2018/11/ucici-vez.html

Výpis článků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.