Dřevěné puzzle – zvířátka ze ZOO

255 

DORUČÍME

do 2 dnů
CZ produkty Justwood

VYROBENO

v ČR

Nespoléhejte se na papír a zkuste naše puzzle ZOO ze dřeva! I ti nejmenší ze 4 částí sami postaví slona, tygra, velblouda a opici. Každá kostička má na sobě nějakou miniaturu jednoho obrázku, která skvěle poslouží jako předloha.

Hmotnost: 0,33 kg
Rozměry: 16,3 x 13 x 2,7 kg

3 skladem (dostupné na objednávku)

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Toto dřevěné puzzle učí děti poznat exotická zvířata: slona, tygra, velblouda a opici. Každý obrázek se skládá ze čtyř částí. Balení obsahuje miniatury zvířat, které poslouží jako užitečné předlohy pro opětovné poskládání!
Dřevěné hračky M.I.K jsou navrženy pro děti starší 3 let tak, aby jim přinášely radost a přitom rozvíjely jejich fantazii, paměť a motorické dovednosti. Vyhovují přísným evropským bezpečnostním a hygienickým normám EN-71. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, kterému vděčí za zvýšenou odolnost proti rozbití, i za svoji ekologičnost.

Další informace

Hmotnost0.33 kg
Rozměry16.3 x 13.0 x 2.7 cm

Recenze & hodnocení

Tento produkt dosud nikdo nehodnotil.

Ohodnoťte jako první produkt “Dřevěné puzzle – zvířátka ze ZOO”

MIKToys

Naše výrobky jsou navrhovány tak, aby přinášely radost, zábavu a potěšení. Jejich konstrukce a design navíc rozvíjí fantazii, paměť a motorické dovednosti. Pořídíte-li si některý z našich výrobků, může Vás těšit, že děláte něco dobrého pro své nejbližší i pro životní prostředí. Výrobní technologie i materiály, ze kterých vyrábíme naše výrobky, snesou ty nejpřísnější ekologické nároky. Pro svoje užitné vlastnosti volíme nejčastěji české bukové dřevo. Naše výrobky jsou tak během i po skončení svého života šetrné vůči přírodě.Kromě výše uvedeného splňují naše hračky přísné bezpečnostní a hygienické normy ve smyslu evropské normy EN-71 pro děti starší 3 let a byl jim udělen atest státní zkušebnou č. 246 v Českých Budějovicích.S ohledem na skutečnost, že naše firma je ryze českou, můžeme naše výrobky značit logem „Český výrobek“.