Dřevěné puzzle – geometrické tvary

prodávající - MIKToys

255,00 

Nespoléhejte se na papír a zkuste naše puzzle ze dřeva! I ti nejmenší ze 4 částí sami postaví kruh, trojúhelník, čtverec a šestiúhelník. Každá kostička má na sobě miniaturu velkého obrázku, který skvěle poslouží jako předloha. Pexeso je svou jednoduchostí vhodné i pro ty nejmenší.

Hmotnost: 0,5 kg
Rozměry: 2,3 x 1,3 x 2,7 kg

7 skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 085 Kategorie: Štítků: , , , , ,

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Toto dřevěné puzzle učí děti složit základní geometrické tvary: kruh, trojúhelník, čtverec a šestiúhelník. Balení obsahuje miniatury těchto obrázků, které poslouží jako užitečné předlohy pro opětovné poskládání! Puzzle však vysloveně provokuje děti ke skládání všelijakých dalších kombinací těchto tvarů, čímž rozvíjí jejich fantazii.
Dřevěné hračky M.I.K jsou navrženy pro děti starší 3 let tak, aby jim přinášely radost a přitom rozvíjely jejich fantazii, paměť a motorické dovednosti. Vyhovují přísným evropským bezpečnostním a hygienickým normám EN-71. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, kterému vděčí za zvýšenou odolnost proti rozbití, i za svoji ekologičnost.

Další informace

Hmotnost0.55 kg
Rozměry2.33 x 1.30 x 2.7 cm

Recenze od zákazníků

5 hvězdiček 0 0 %
4 hvězdičky 0 0 %
3 hvězdičky 0 0 %
2 hvězdičky 0 0 %
1 hvězdička 0 0 %

Recenze & hodnocení

Doposud nebyly přidány žádné recenze či hodnocení.

Buďte první a napište svůj názor na produkt “Dřevěné puzzle – geometrické tvary”

Povolené formáty přílohy jsou: jpg,png. Maximální velikost přílohy je : 1 MB.

    MIKToys

    Naše výrobky jsou navrhovány tak, aby přinášely radost, zábavu a potěšení. Jejich konstrukce a design navíc rozvíjí fantazii, paměť a motorické dovednosti. Pořídíte-li si některý z našich výrobků, může Vás těšit, že děláte něco dobrého pro své nejbližší i pro životní prostředí. Výrobní technologie i materiály, ze kterých vyrábíme naše výrobky, snesou ty nejpřísnější ekologické nároky. Pro svoje užitné vlastnosti volíme nejčastěji české bukové dřevo. Naše výrobky jsou tak během i po skončení svého života šetrné vůči přírodě.Kromě výše uvedeného splňují naše hračky přísné bezpečnostní a hygienické normy ve smyslu evropské normy EN-71 pro děti starší 3 let a byl jim udělen atest státní zkušebnou č. 246 v Českých Budějovicích.S ohledem na skutečnost, že naše firma je ryze českou, můžeme naše výrobky značit logem „Český výrobek“.