Dřevěné puzzle – dopravní prostředky

prodávající - MIKToys

255,00 

Nespoléhejte se na papír a zkuste naše puzzle dopravní porstředky ze dřeva! I ti nejmenší ze 4 částí sami postav letadlo, loď, auto nebo mašinku. Každá kostička má na sobě nějakou miniaturu jednoho obrázku, která skvěle poslouží jako předloha.

Hmotnost: 0,33 kg
Rozměry: 16,3 x 13 x 2,7 kg

4 skladem (dostupné na objednávku)

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Toto dřevěné puzzle obsahují obrázky auta, letadla, lodě a lokomotivy, které lze rozložit na 4 části. Dále jsou v balení miniatury těchto obrázků, které poslouží jako užitečné předlohy pro opětovné a správné poskládání dopravních prostředků!
Dřevěné hračky M.I.K jsou navrženy pro děti starší 3 let tak, aby jim přinášely radost a přitom rozvíjely jejich fantazii, paměť a motorické dovednosti. Vyhovují přísným evropským bezpečnostním a hygienickým normám EN-71. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, kterému vděčí za zvýšenou odolnost proti rozbití, i za svoji ekologičnost.

Další informace

Hmotnost0.33 kg
Rozměry16.3 x 13.0 x 2.7 cm

Recenze od zákazníků

5 hvězdiček 0 0 %
4 hvězdičky 0 0 %
3 hvězdičky 0 0 %
2 hvězdičky 0 0 %
1 hvězdička 0 0 %

Recenze & hodnocení

Doposud nebyly přidány žádné recenze či hodnocení.

Buďte první a napište svůj názor na produkt “Dřevěné puzzle – dopravní prostředky”

Povolené formáty přílohy jsou: jpg,png. Maximální velikost přílohy je : 1 MB.

    MIKToys

    Naše výrobky jsou navrhovány tak, aby přinášely radost, zábavu a potěšení. Jejich konstrukce a design navíc rozvíjí fantazii, paměť a motorické dovednosti. Pořídíte-li si některý z našich výrobků, může Vás těšit, že děláte něco dobrého pro své nejbližší i pro životní prostředí. Výrobní technologie i materiály, ze kterých vyrábíme naše výrobky, snesou ty nejpřísnější ekologické nároky. Pro svoje užitné vlastnosti volíme nejčastěji české bukové dřevo. Naše výrobky jsou tak během i po skončení svého života šetrné vůči přírodě.Kromě výše uvedeného splňují naše hračky přísné bezpečnostní a hygienické normy ve smyslu evropské normy EN-71 pro děti starší 3 let a byl jim udělen atest státní zkušebnou č. 246 v Českých Budějovicích.S ohledem na skutečnost, že naše firma je ryze českou, můžeme naše výrobky značit logem „Český výrobek“.