UrbanWood
+420731580879 slavicek@urbanwood.cz IČO/DIČ: 03025675/CZ8811280181 www.urbanwood.cz
Historie

Na počátku budování značky byli dva středoškoláci, kteří se nadchli pro dřevo. Ve volném čase objevovali materiál, zkoušeli, co si k němu mohou dovolit a sbírali zkušenosti od truhlářů z rodiny. Přelomovou událostí bylo vítězství v regionálním kole soutěže RozjezdyRoku 2014. Ve stejné roce byl spuštěn i eshop a Urbanwood začalo dělat radost prvním zákazníkům. Jednou z prvních kamenných prodejen s našimi výrobky byla Kuráž.

Dalším důležitým milníkem je počátek spolupráce se značkou Kartoons. Společně jsme přivedli na český trh řadu produktů, například lampy. Náš tým se neustále rozrůstá a rok 2017 bude ve znamení změn a velkých ambicí.

Ideální dárek

Naší misí je tvořit stylové, dřevěné předměty, které potěší každého. Proto jsou naše výrobky oblíbeným dárkem či reklamním předmětem. Abychom produkty ještě více přiblížili potřebám zákazníků, přidali jsme laserové gravírování, díky kterému lze produkt doplnit o iniciály, věnování, vlastní logo a ještě více jej přiblížit vašim představám.

Domov, kancelář

UrbanWood v letošním roce zabrousí i na pole interiérových doplňků. Připravujeme pro vás hned několik nových produktů, které oživí váš domov, zpříjemní pracovní prostředí či ulehčí stolování a přípravu pokrmů v kuchyni.

Typ zobrazení:
Zobrazit: 12/ 24/ VŠE