Jak to všechno začalo? Proč to děláme a co nás na tom baví?

Jsme dva, Petr a Verča, zakladatelé Justwood.cz. Milujeme dřevo a výrobky z nich, přesněji Verča miluje a Petr se jí snaží v občas ztřeštěných nápadech podporovat 🙂 Vše začalo dřevěnými bedýnkami na knihovnu do obývacího pokoje, na internetu nebyly k sehnání, v Ikee věčně vyprodané a tak jsme si řekli, proč si je nevyrobit? Bedýnky v interiéru zaujaly nejen nás a najednou jsme vyráběli bedýnky, jak na běžícím páse i pro ostatní. K tomu se občas přidal atypický botník, skřínky s knihovnou do kavárny, budky první pomoci pro Feedo.cz a mnoho dalších.

Bez Názvu 2
Říkali jsme si, že bychom rádi nabídli víc. Že bychom chtěli vytvořit místo, kde najdete kvalitní dřevěné produkty pro každého. Chtěli jsme místo, kde najdete dárky pro sebe i pro celou svou rodinu. Proto jsme našli další výrobce a designéry, kteří se s námi rozhodli spolupracovat. Někteří jsou v tom s námi od samého začátku: například Design Janosik a Urban Wood… děkujeme vám za důvěru!

Kde všude se s námi potkáte?

Úplně všude… na zákaznické podpoře, při objednávkách, na trzích. Sami se staráme o webové stránky i balení produktů. Spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější, a tak když vám něco nevyhovuje, dejte nám vědět a my uděláme maximum pro to, abychom vše zlepšili.

Už jsme s vámi skoro rok a tak především vám, našim zákazníkům, děkujeme za oporu v rozvoji našeho snu.

Co je u nás jinak?

Chtěli jsme jednoduchý systém odesílání balíčků a co nejnižší poštovné pro naše zákazníky, a tak u nás skladujeme většinu produktů od různých dodavatelů. Až si budete v košíku skládat svůj balíček, nemusíte se obávat platby poštovného za každého prodejce zvlášť.

Nenašli jste zde všechno, co jste hledali? I to se může stát, ale neházejte flintu do žita. Náš kolega, truhlář Michal, se pokusí splnit vše, co vám na očích uvidí. A tak zkuste vyplnit náš formulář – Zakázková výroba. Verča to překouzlí do technických výkresů a tabulek a předá k nacenění kolegům do truhlárny.

 

 

S kým spolupracujeme?

Prohlédněte si seznam partnerů a značek, které prodáváme.

NÁŠ TÝM

Kdo jsme a co nás baví?

člen týmu

ZLOBIS

ŠÉF ZEMĚKOULE
Miluje míče, mlsky, fenky, nekonečné procházky a pak svoje páníčky. Oblíbenou činností na dílně je cupování brousících houbiček a příprava třísek do kamen 🙂

člen týmu

VERONIKA

CO-FOUNDER, MARKETING, OBCHOD, VÝROBA
K manuální kreativní práci mě to táhlo odjakživa, sice jsem pár let vzdorovala, ale konečně si plním svůj malý velký sen. Vymýšlím obrázky, barvy a produkty a Petr se je snaží přenášet do nul a jedniček podle mých přání.

člen týmu

PETR

CO-FOUNDER, PROGRAMÁTOR, DETAILISTA, VÝROBA
Petr je nejraději v přírodě, vesluje na Vltavě a nebo programuje. Od počítače rád odpočívá v dílně, kde vymýšlíme nové produkty a stále přemýšlí nad tím, jak by našim zákazníkům ulehčil nákup v e-shopu. A co není jeho koníčkem? Sociální sítě… tam ho prostě nenajdete 🙂

 

MICHAL

TRUHLÁŘ, VEDOUCÍ VÝROBY
Michal je vedoucí výroby, který se snaží plnit všelijaká přání našich zákazníků. Někdy se nám zdá, že by přišel i na návod, jak sestavit dřevěné perpetuum mobile a je naším nenahraditelným členem týmu! Ve volném čase vesluje a trénuje pro změnu na Brněnské přehradě.

Newsletter JUSTWOOD

Připojte se k nám a neunikne vám žádná z našich akcí a novinek!