Dřevěný květník s patinou

499 

DORUČÍME

do 10 dnů
CZ produkty Justwood

VYROBENO

v ČR

Začíná být krásně, tak proč během sezony nerozšířit svoje bydlení i na balkón či terasu… Vychytávka, která s přehledem strčí plastový květináč do kapsy, je náš dřevěný květník JUSTWOOD. Bedýnku jsme upravili tak, aby krásně ladila ať už k bylinkám nebo nízkým trvalkám, které Vám budou dělat radost po celé léto. Dřevo je opatřené nátěrem ve stylu patiny.

Složení: nalakovaná dřevěná bedýnka, juta, nepropustná vrstva z PE

Hmotnost dřevěného květníku: 2,5 kg

Rozměry: 43 x 33 x 24 cm

Katalogové číslo: 007KP Kategorie: Štítky: , , ,

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Ptáte se, jestli je dobrý nápad používat dřevěné bedýnky i na ven? S naším květníkem se nemusíte ničeho bát, povrch bedýnek jsme opatřili lakem ve více vrstvách, aby dřevo odolalo všem rozmarům počasí. Lak má dekorativní i ochranné vlastnosti, je vodouředitelný, tak se nemusíte obávat žádného zápachu.

Návod na použití je velmi jednoduchý. Pro zasazení rostlin je nejlepší použít zahradní substrát nebo speciální substrát pro balkónové rostliny. Pokud máte tu možnost na dno květníku nasypte pár centimetrů (3-4 cm) drceného štěrku či oblázků jako drenáž a na to teprve substrát. Během sázení vždy nezapomeňte nalít trochu vody do jamky pro rostlinu a pak na finální zálivku.

Foto se zasazenými rostlinami je pouze ilustrační a je jen jednou z variant, jak je možné dřevěný květník využít.

 

Další informace

Hmotnost2.5 kg

Recenze & hodnocení

Tento produkt dosud nikdo nehodnotil.

Ohodnoťte jako první produkt “Dřevěný květník s patinou”

Energyfood s.r.o.

Pro naše výrobky vybíráme s vysokou pečlivostí jen ty nejkvalitnější materiály od certifikovaných místních dodavatelů, s kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Naši dodavatelé respektují evropské ekologické standardy pro šetrné zpracování dřeva. Pro naši produkci používáme pouze české bukové dřevo.