Napadlo vás někdy, že obyčejná dřevěná bedýnka může sloužit k více účelům, než-li pouze k uschování nepotřebných věcí? To je pouze jedno z mála využití, jež můžete ve své domácnosti nebo na zahradě vyzkoušet. Inspirujte se 10 skvělými tipy, jak svou novou bedýnkou ohromit úplně všechny!

Prvním krokem pro úspěšné dekorování domova a zahrady je sehnání potřebného počtu dřevěných bedýnek. Obraťte se s důvěrou na justwood.cz! Bedýnku vám doručíme a vy si ji pouze v pár jednoduchých krocích doma složíte. Ihned připravenou k jakékoli úpravě.

1. Pokojík, ze kterého vás přejde zrak

Dětský pokoj je samostatnou kapitolou pro každého rodiče. Spousty hraček se bezvládně povalují po celé jeho ploše a vy se jen držíte za hlavu a počítáte další hodiny investované do úklidu. Design dnes nezná meze. Pro úschovu hraček, oblečení a potřeb svého malého drobečka vyložte celou stěnu bedýnkami, jež záměru poslouží přímo famózně.

 

Dřevěné bedýnky do pokojíčkuZdroj fotografie: www.2maisondepax.com

 

2. Inspirace pro předsíně

Nábytkové stěny do předsíně bývají trochu oříškem i pro rozené designéry. Ve stylu zkrátka moc na výběr nemáte. Což takhle přiložit ruku k dílu a dostat do této místnosti trochu rustikálního ladění? Postačí dodat jenom několik dobře padnoucích háčků, sladit bedýnky do textury přírodních dřevěných prken a máte hotovo!

 

Botník ze dřevěných bedýnek

 

3. Všudypřítomné dřevo

Milujete přírodní materiály, ale stále máte na mysli, že do místnosti, jakou je příkladně ložnice, ho nemáte jak aplikovat? Bedýnky kompletně zastanou noční stolek, navíc s dostatečným prostorem pro ukládání věcí. Stačí už jenom zvolit vhodnou lampu a vaše zákoutí prostoupí duch romantiky.

 

Noční stolek ze dřevěné bedýnky

 

4. Nábytek na terasu i do obývacího pokoje

Mladí lidé používají nejen bedýnky, ale také palety k tomu, aby si pořídili levný, zároveň však moderní a designový nábytek. Nicméně, dřevěný dekor neurazí žádnou místnost. Díky pár bedýnkám vykouzlíte jednoduše elegantní konferenční stolek nebo venkovní sedací soupravu, kterou budete při nákupech ve velkých obchodech hledat jen těžko.

 

 

5. Nevšední dekorace obýváku

Jak již bylo řečeno, holdujete-li přírodním materiálům, lze z bedýnek vytvořit okázalé poličky do vaší obývací místnosti. Bude se v nich dobře vyjímat pár starých knižních výtisků, fotografie i zelená květina.

 

Dekorace do obývacího pokoje

 

6. Květník na terasu i do zahrady

Pořiďte si bedýnku upravenou do vkusného květníku a můžete zdobit zahradu, schody před domem i terasu. Nasaďte si zde okouzlující květy, nebo bylinky, které tímto budete mít kdykoliv po ruce. Bojíte se, že vám rostliny přes zimu venku nevydrží? Květník jednoduše přesunete do interiéru, takže se o svá kvítka nemusíte vůbec obávat.

 

Květník na terasu

 

7. Pro sběratele a knihomily

Výhodou bedýnek je to, že pokud k sobě složíte pár kousků, začne vám postupně vznikat skříňka. Milujete mnoho věcí, suvenýrů a památek, které bez přestání sbíráte po celém světě a následně se je snažíte vmístit do svého bytu? Pro ně jsou bedýnky skvělou variantou. Stejně tak knihomilové už nemusí přespávat pod stohy nahromaděných knih. Vybudujte si z bedýnek celou stěnu, jež pojme úplně všechno!

 

Knihovna z bedýnek

Zdroj fotografie: www.burkatron.com

 

8. Špajzka jako ze škatulky

Klasický obrázek. Otevřete dveře svého špajzu a vysype se na vás úplně všechno – marmelády a zavařeniny od maminky, nepotřebné pánve i těstoviny do zásoby. Upotřebte pár bedýnek a vytvořte si na ně i atraktivní popisky. Takhle budete mít ve všem pořádek a už nikdy nesáhnete vedle.

 

Sklad z bedýnek

 

9. Koupelnové skříňky

Už si říkáte, že nám musí docházet inspirace? Najděte si pro bedýnky prostor i v koupelně. Jsou dostatečně široké, abyste do nich jednak nastřádali ručníky, ale také nesčetné množství všech vůní, šampónů a mýdel. Koupelna v přírodním dekoru je in.

10. Vždy po ruce!

A pokud zrovna bedýnka nebude součástí větší stěny nábytku, využijte ji individuálně. Nevíte, kam složit deku, jež si s láskou ovinujete při chladnějších večerech na terase, polštáře ze sedačky nebo podsedáky ze zahradního nábytku? Bedýnka je zde vždy, když to nejvíce potřebujete!

 

Dřevěná bedýnka inspiraceZdroj fotografie: www.lizmarieblog.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *