Možností, jakou hračku pro své dítko vybrat, dnes máme nespočet. Regály praskají pod originální nabídkou, která čerpá ze všech sort materiálů a barev. Hledejte však v hračkách něco navíc. Na první pohled krásná věc může být dítětem zahozena do kouta během pár dnů. Zvolte hračku s puncem nadčasovosti, jedinečnosti a tradiční ruční výroby. Pokud stále váháte nad správnou odpovědí, zavzpomínejte, s čím jste si nejraději hrály v dětství vy. Vybaví se vám dřevěné kostky a stavebnice, jichž se nešlo jen tak nabažit.

Dřevěné hračkyDřevo v konkurenci plastových hraček hrdě obstojí

Obáváte se, že v zástupu elektronických, blikajících hraček už vaší ratolest ta dřevěná nezaujme? Opak je pravdou. I výrobci, jež si u nich zakládají na poctivosti ručního zpracování, jdou s dobou. Proto v nabídce naleznete takové hračky a stavebnice, které vaší ratolest nadchnout a umožní ji nejenom hodiny poctivé zábavy, ale také rozvoj její vlastní fantazie, kreativity i znalostí.

 

dřevěné skládačky

 

Dřevěné hračky napříč celou rodinou

Trvanlivost dřevěných hraček jde napříč několika generacemi. Odolnost vložená do samotného dřeva odolá dětskému pustošení po celé dekády, a proto se nemusíte obávat, že dítko hračku brzy zničí nebo rozbije. Vždy v ní najde něco nového, ať už ji na pár měsíců odloží nebo se bez ní neobejde ani den. V naší nabídce dřevěných hraček a stavebnic najdete vhodné produkty pro všechny věkové kategorie.

 

dřevěné hračky

 

Objevení a rozvoj pro vaše nejmenší

To, co oceníte na dřevěných hračkách a stavebnicích nejvíce, je rozhodně jejich schopnost vyvíjet představivost, fantazii i kreativitu dětí. Již od útlého věku jsou všechny tyto faktory potlačovány továrními hračkami, jenž vaším dětem dopřejí absolutní pohodlí – vydávají za ně zvuky, navádějí je k přesným úkonům, vyprávějí jim jednotný příběh stále dokola. Vezmete-li příkladně naši skládačku dřevěný domeček, když jej dítě rozloží, nastává mu celá řada dalších možností, jak ho poskládat zpět, navíc se naučí pojmenovat a rozeznat jednotlivé členy rodiny.

Děti poznávají svět očima, a tím, že je necháte vytvářet jejich vlastní příběhy jim dáváte výbornou příležitost k vývoji zcela nezbytných vlastností. Skládačky procvičují i paměť. Příjemný tvar dřevěných hraček, který padne přímo do ruky, má pak dobrý vliv na motoriku dětí.

dřevěné skládačky

Větší důraz na bezpečnost

Jako rodiče vás bude jistě velmi zajímat bezpečnost používaných dětských doplňků. Zde vás překvapí, že nečistoty ulpí snadněji na plastových hračkách, než-li na těch přírodních. Dřevo oproti tomu poskytne zcela bezpečné používání. Hladce opracované a zabroušené hrany dítko neohrozí a materiál mu bude na dotek příjemný.

Pro milovníky ekologie i české produkce

Dřevěné hračky jsou ekologické. Vykročte vstříc zdravějšímu životnímu prostředí a ušetřete jej plastů, jenž nás obklopují. Co však oceníte ještě více je známka tradiční řemeslné, české výroby. U dřevěných stavebnic a hraček máte jednoduše vždy jistotu, že prošla lidskou rukou a ne mechanickým procesem.

Přemýšlíte, čím udělat vašemu drobečkovi radost? Zvolte dřevěné hračky a stavebnice, které nepustí z ruky on a zřejmě ani vy. Navíc se z nich stanou krásné dekorace dětských pokojíčků.

 

hračky pro děti

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *