Všechny mé práce vznikají v začátcích hrubou skicou tužkou přímo na dřevo, do kterého se poté vypaluje perem, kde na konci je žhavý drát, který se nažhavuje podle potřeby z krabičky ke které je připojen (polygrafie). Proces výroby obrazu od přípravy dřeva, až po finální ošetření přírodním lněným olejem, trvá od cca 15 hodin až do 1 měsíce. Samotná technika vypalování, nebo malování ‘‘ohněm‘‘ do dřeva, či kůže má velmi staré kořeny.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Dětská mysl

3 299 
Dětská mysl nezkažená předsudky. Dřevo z třešně ošetřeno přírodním lněným olejem. Osobitý a jedinečný obraz vypálený uměleckou technikou zvanou Pyrografie. U všech obrazů se snažím o vložení části sebe samého do samotného motivu, který se vypaluje perem zakončeným žhavým drátem. Tudíž každý obraz je originál.

Jemnost

3 400 
Jemnost a plachost. Dubové dřevo ošetřeno přírodním olejem. Osobitý a jedinečný obraz vypálený uměleckou technikou zvanou Pyrografie. U všech obrazů se snažím o vložení části sebe samého do samotného motivu, který se vypaluje perem zakončeným žhavým drátem. Tudíž každý obraz je originál.

Ještě jeden šálek kávy

3 000 
Žena vycházející z kávy jako symbol vášně, vůně a všech smyslů. Dubové dřevo ošetřeno přírodním olejem. Osobitý a jedinečný obraz vypálený uměleckou technikou zvanou Pyrografie. Do každého obrazu se snažím vložit část sebe a dát mu tím osobitost.

Silná žena

3 000 
Silná žena, která toho musela spoustu vytrpět. Dubové dřevo ošetřeno přírodním olejem. Osobitý a jedinečný obraz vypálený uměleckou technikou zvanou Pyrografie. U všech obrazů se snažím o vložení části sebe samého do samotného motivu, který se vypaluje perem zakončeným žhavým drátem. Tudíž každý obraz je originál.