Dřevěné hračky ruční výroby oplývají celou řadou benefitů, jakými jsou především bezpečí a ekologie.  Hledáte pro svá dítka klasiku, která je neomrzí a nabídne jim hodiny zaručené zábavy? Naše nabídka spočívá v originálních dřevěných hračkách ruční výroby, jež si svou nadčasovostí získají nejedno dítě, ale také rodiče. Vyberte si z nabídky hraček pro malé raubíře i princezny, naleznete zde stavebnice, vláčky i dekorace pro dětský stůl.

Zobrazuji všech 7 výsledků

-14%
cvičenec na hrazdě
- modrá barva
- zelená barva

Cvičenec na hrazdě

299 
Nechte děti rozpohybovat atleta na hrazdě! Stačí otočit kličkou a rozhýbat atleta do nejrůznějších kreací. Děti tak rozvíjejí fantazii, paměť, a navíc zlepšují své motorické schopnosti.
-50%
auto nákladní
- červená barva
- modrá barva
- zelená barva

Nákladní auto

175 
Proměňte stavebnici v tahací dřevěné auto a zase rozložte! Pokud zrovna nemají náladu na řízení těžkého stroje, bude z auta hned snadná skládanka. Děti díky nákladnímu autu rozvíjejí fantazii, jemnou motoriku, logiku, prostorovou představivost i paměť.
-50%
auto nákladní dřevěné
- červená barva
- modrá barva

Nákladní auto s cisternou

175 
Proměňte stavebnici v tahací dřevěné auto a zase naopak! Pokud zrovna nemají náladu na řízení těžkého stroje, bude z auta hned snadná skládanka. Děti tak budou rozvíjet fantazii, jemnou motoriku, logiku, prostorovou představivost i paměť.

Vláček Kolejáček

305 
Jede vláček kolejáček, kolik vozů asi má? Spočítejte společně vozy s pohyblivými kolečky a ojnicemi spojené barevnou šňůrkou. Děti budou koukat! Vláček rozvíjí jemnou motoriku i představivost. Ukažte dětem, jak to funguje na nádraží.

Vláček s čísly

246 
Vláček s čísly dává dětem mnoho příležitostí pro hraní i k rozpoznávání čísel. Ukažte dětem, jak to funguje na nádraží a učte se společně jednoduché počty. Děti budou navíc rozvíjet fantazii, jemnou motoriku i prostorovou představivost.

Vláček s obrázky – geometrie

246 
Vláček s čísly dává dětem mnoho příležitostí pro hraní i k rozpoznávání geometrických tvarů. Ukažte jim, jak to funguje na nádraží a učte se společně rozeznávat jednoduché tvary. Děti budou navíc rozvíjet fantazii, jemnou motoriku i prostorovou představivost.

Vláček s obrázky domácí zvířátka

269 
Vláček s obrázky domácích zvířátek dává dětem mnoho příležitostí pro hraní i k rozpoznávání čekých domácích zvířátek. Funguje i jako skvělá stavebnice a je vhodný pro děti od 3 let. Ukažte jim, jak to funguje na nádraží a učte se společně rozeznávat jednotlivá zvířátka. Děti budou navíc rozvíjet fantazii, jemnou motoriku i prostorovou představivost.