Dřevěné hračky ruční výroby oplývají celou řadou benefitů, jakými jsou především bezpečí a ekologie.  Hledáte pro svá dítka klasiku, která je neomrzí a nabídne jim hodiny zaručené zábavy? Naše nabídka spočívá v originálních dřevěných hračkách ruční výroby, jež si svou nadčasovostí získají nejedno dítě, ale také rodiče. Vyberte si z nabídky hraček pro malé raubíře i princezny, naleznete zde stavebnice, vláčky i dekorace pro dětský stůl.

Zobrazeno 1–12 z 17 výsledků

Filtrování produktů
cvičenec na hrazdě
- červená barva
- modrá barva
- zelená barva
Zavřít

Cvičenec na hrazdě

284 
Nechte děti rozpohybovat atleta na hrazdě! Stačí otočit kličkou a rozhýbat atleta do nejrůznějších kreací. Děti tak rozvíjejí fantazii, paměť, a navíc zlepšují své motorické schopnosti.
žebřík otočný s klaunem
- červená barva
- modrá barva
- zelená barva
Zavřít

Klaun na žebříku

159 
Vše co se hýbe, zajímá děti již od nejútlejšího věku. Oblíbená hračka klauna cestujícího po žebříku potěší nejen naše nejmenší a u dětí s ním rozhodně zabodujete. Tato zábavná klasická hračka je vyrobená z českého dřeva a certifikovaných nezávadných barev.Hmotnost: 0,12 kg Rozměry: 34,5 x 8 x 6,5 kg
kluk na hrazdě
- červená barva
- modrá barva
- zelená barva
Zavřít

Kluk na hrazdě

284 
Svým pohybem vtahuje tato hračka děti do hry a přitom rozvíjí jejich fantazii a motorické dovednosti. Otáčením kličky se kluk na hrazdě rozpohybuje do nejrůznějších cviků.
-5%
Dřevěný tobogán - kuličková dráha
Zavřít

Kuličková dráha – dřevěný tobogán

755  720 
Tato kuličková dráha rozzáří všechny přítomné dětské tváře. Součástí hračky jsou 3 dřevěné kuličky, které na své cestě dolů tobogánem vydávají melodické ťukání a nejen děti zabaví na celé hodiny. Tobogán rozvíjí přirozenou cestou smyslové vnímání i dětskou tvořivost.
-5%
Dřevěná hračka se zvukem
Zavřít

Kuličková dráha se zvukem – hrací strom

730  690 
Naše kuličková dráha potěší malé i velké, nabízí skvělý zvukový zážitek, postupným propadáváním kuliček dochází ke změnám zvuků a vždy uslyšíte jinou melodii. Děti velmi zaujme i samotný pohyb barevných kuliček po dráze.
dřevěná hračka letadlo
Zavřít

Letadélko AERO

330 
…není jenom záležitostí pro chlapce! Dřevěná hračka je vyrobená tak, aby pobavila všechny holky i kluky. Obě vrtule, hlavička i kolečka jsou pohyblivá a rozvíjí dětskou fantazii i jemnou motoriku.Hmotnost: 0,12 kg Rozměry: 17 x 12 x 10 kg Materiál: bukové dřevo
-14%
auto nákladní
- červená barva
- modrá barva
- zelená barva
Zavřít

Nákladní auto

279  239 
Proměňte stavebnici v tahací dřevěné auto a zase rozložte! Pokud zrovna nemají náladu na řízení těžkého stroje, bude z auta hned snadná skládanka. Děti díky nákladnímu autu rozvíjejí fantazii, jemnou motoriku, logiku, prostorovou představivost i paměť.
-14%
auto nákladní dřevěné
- červená barva
- modrá barva
- zelená barva
Zavřít

Nákladní auto s cisternou

279  239 
Proměňte stavebnici v tahací dřevěné auto a zase naopak! Pokud zrovna nemají náladu na řízení těžkého stroje, bude z auta hned snadná skládanka. Děti tak budou rozvíjet fantazii, jemnou motoriku, logiku, prostorovou představivost i paměť.
skákající klauni
Zavřít

Skákající klauni

169 
Hrají si vaše děti rády ve dvou? Nechte děti ťukat do dřívka a soutěžit, který z klaunů vyskočí výš. Budete zírat, jak snadno je hračka vtáhne do hry! Skákající klauni rozvíjí fantazii a motorické dovednosti.Hmotnost: 0,13 kg Rozměry: 7,5 x 3,5 x 8 kg
dřevěný vláček
Zavřít

Vláček Kolejáček

325 
Jede vláček kolejáček, kolik vozů asi má? Spočítejte společně vozy s pohyblivými kolečky a ojnicemi spojené barevnou šňůrkou. Děti budou koukat! Vláček rozvíjí jemnou motoriku i představivost. Ukažte dětem, jak to funguje na nádraží.
vláček nákladní
Zavřít

Vláček nákladní

379 
Pořiďte dětem vláček a stavebnici v jednom! Rozpojte a zase zahákněte vagony k sobě pomocí malých dřevěných háčků. Náklad vláčku je dřevěná stavebnice, takže děti mají nekonečné možnosti stavění!
vláček s čísly
Zavřít

Vláček s čísly

259 
Vláček s čísly dává dětem mnoho příležitostí pro hraní i k rozpoznávání čísel. Ukažte dětem, jak to funguje na nádraží a učte se společně jednoduché počty. Děti budou navíc rozvíjet fantazii, jemnou motoriku i prostorovou představivost.