Dřevěné hodinky Dark Ebony 40 mm

133,20  117,21 

DOPRAVA

ZDARMA!

DORUČÍME

do 5 dnů
CZ produkty Justwood

VYROBENO

v EU

Pokud něco číší z hodinek Dark Ebony, je to elegance a minimalismus, který se osvědčí na zápěstí každého muže. Hledáte vhodný dárek, nebo chcete svého partnera jenom mile potěšit? Hodinky MAM Stainless jsou vyrobeny z ebenového dřeva s certifikací FSC. Kůže je vyčiněná bez použití chemikálií.

 

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Dřevěné hodinky Stainless Dark Ebony jsou vyrobeny z ebenového dřeva, jehož certifikace FSC zabezpečuje šetrné obhospodařování lesů. Hodinky kolekce MAM vynikají svou ekologickou hodnotou a kolekce Stainless v tomto ohledu rozhodně není výjimkou.

Pečlivě opracovaný, kožený pásek je široký 40 mm a skvěle padne jak k formálnímu, tak volnočasovému typu oblečení. Vybrat si můžete ze dvou druhů barevného provedení pásku – grafit a měď. Díky jedinečnému designu zaujme model hned na první pohled. Buďte jedineční s dřevěnými hodinkami MAM.

 

MATERIÁL : EbenHMOTNOST : 55 g
PRŮMĚR : 40 mmTLOUŠŤKA : 7,25 mm
ŠÍŘKA PÁSKU : 20 mm kůžeDETAILY : Černý ciferník s detaily z nerezu
SKLÍČKO : SafírovéSTROJEK : Japonský
ZÁRUKA : 2 rokyVODĚODOLNOST : Voděodolné do 3 atm
CERTIFIKACE : FSC certifikátSERVIS : MAM Care

Další informace

Hmotnost0.055 kg
Rozměry25 x 4 x 1 cm
Zpracování pásku
Black
Cooper
Fauve
Graphite
Grey
Night

Recenze & hodnocení

Tento produkt dosud nikdo nehodnotil.

Ohodnoťte jako první produkt “Dřevěné hodinky Dark Ebony 40 mm”

Mamoriginals

Stáli jsme u zrodu minimalistických dřevěných hodinek, u kterých si dáváme záležet na každém detailu. Všechny naše kolekce jsou navrhovány v Barceloně ve Španělsku a pečlivě vyrobeny z certifikovaného dřeva z důrazem na životní prostředí a trvale udržitelné zdroje. Díky tomuto konceptu mohou vznikat unikátní kousky s velmi estetickým a nadčasovým vzhledem.Víme, že vše co děláte, děláte naplno. Žít naplno není cíl, je to životní styl. Inspirováni tímto rytmem a pečlivostí je našim posláním šířit vášeň k životu naplno a ukázat celému světu, že na detailech opravdu záleží

Shipping from

Česká republika