Dřevěné hodinky Dark Ebony 40 mm

3.290 

DOPRAVA

ZDARMA!

DORUČÍME

do 10 dnů
CZ produkty Justwood

VYROBENO

v EU

Pokud něco číší z hodinek Dark Ebony, je to elegance a minimalismus, který se osvědčí na zápěstí každého muže. Hledáte vhodný dárek, nebo chcete svého partnera jenom mile potěšit? Hodinky MAM Stainless jsou vyrobeny z ebenového dřeva s certifikací FSC. Kůže je vyčiněná bez použití chemikálií.

 

  Sdílení na sociálních sítích

  Popis

  Dřevěné hodinky Stainless Dark Ebony jsou vyrobeny z ebenového dřeva, jehož certifikace FSC zabezpečuje šetrné obhospodařování lesů. Hodinky kolekce MAM vynikají svou ekologickou hodnotou a kolekce Stainless v tomto ohledu rozhodně není výjimkou.

  Pečlivě opracovaný, kožený pásek je široký 40 mm a skvěle padne jak k formálnímu, tak volnočasovému typu oblečení. Vybrat si můžete ze dvou druhů barevného provedení pásku – grafit a měď. Díky jedinečnému designu zaujme model hned na první pohled. Buďte jedineční s dřevěnými hodinkami MAM.

   

  MATERIÁL : EbenHMOTNOST : 55 g
  PRŮMĚR : 40 mmTLOUŠŤKA : 7,25 mm
  ŠÍŘKA PÁSKU : 20 mm kůžeDETAILY : Černý ciferník s detaily z nerezu
  SKLÍČKO : SafírovéSTROJEK : Japonský
  ZÁRUKA : 2 rokyVODĚODOLNOST : Voděodolné do 3 atm
  CERTIFIKACE : FSC certifikátSERVIS : MAM Care

  Další informace

  Hmotnost0.055 kg
  Rozměry25 x 4 x 1 cm

  Recenze & hodnocení

  Tento produkt dosud nikdo nehodnotil.

  Ohodnoťte jako první produkt “Dřevěné hodinky Dark Ebony 40 mm”

  Mamoriginals

  Stáli jsme u zrodu minimalistických dřevěných hodinek, u kterých si dáváme záležet na každém detailu. Všechny naše kolekce jsou navrhovány v Barceloně ve Španělsku a pečlivě vyrobeny z certifikovaného dřeva z důrazem na životní prostředí a trvale udržitelné zdroje. Díky tomuto konceptu mohou vznikat unikátní kousky s velmi estetickým a nadčasovým vzhledem.Víme, že vše co děláte, děláte naplno. Žít naplno není cíl, je to životní styl. Inspirováni tímto rytmem a pečlivostí je našim posláním šířit vášeň k životu naplno a ukázat celému světu, že na detailech opravdu záleží

  Shipping from

  Česká republika