Dřevěná stavebnice Vesnička

289 

DORUČÍME

do 2 dnů
CZ produkty Justwood

VYROBENO

v ČR

Postavte si s dětmi vesničku! Můžou v ní žít malé figurky, které už máte doma. Nechte děti kombinovat 28 kostiček dřevěné stavebnice nejrůznějších tvarů a stavět z nich malé i větší domečky! Vesnička pak bude jako stvořená pro hraní různých situačních her, díky kterým se vaše dítě naučí vyprávět příběhy.

Hmotnost: 0,5 kg
Rozměry: 23,3 x 13,3 x 2,7 kg

2 skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 053 Kategorie: Štítky: , , ,

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Klasická dřevěná stavebnice z kvalitního bukového dřeva od českého výrobce,která zaručeně vydrží. Balení obsahuje 28 kostiček různých tvarů.
Dřevěné hračky M.I.K jsou navrženy pro děti starší 3 let tak, aby jim přinášely radost a přitom rozvíjely jejich fantazii, paměť a motorické dovednosti. Vyhovují přísným evropským bezpečnostním a hygienickým normám EN-71. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, kterému vděčí za zvýšenou odolnost proti rozbití, i za svoji ekologičnost.

Další informace

Hmotnost0.5 kg
Rozměry23.3 x 13.3 x 2.7 cm

Recenze & hodnocení

Tento produkt dosud nikdo nehodnotil.

Ohodnoťte jako první produkt “Dřevěná stavebnice Vesnička”

MIKToys

Naše výrobky jsou navrhovány tak, aby přinášely radost, zábavu a potěšení. Jejich konstrukce a design navíc rozvíjí fantazii, paměť a motorické dovednosti. Pořídíte-li si některý z našich výrobků, může Vás těšit, že děláte něco dobrého pro své nejbližší i pro životní prostředí. Výrobní technologie i materiály, ze kterých vyrábíme naše výrobky, snesou ty nejpřísnější ekologické nároky. Pro svoje užitné vlastnosti volíme nejčastěji české bukové dřevo. Naše výrobky jsou tak během i po skončení svého života šetrné vůči přírodě.Kromě výše uvedeného splňují naše hračky přísné bezpečnostní a hygienické normy ve smyslu evropské normy EN-71 pro děti starší 3 let a byl jim udělen atest státní zkušebnou č. 246 v Českých Budějovicích.S ohledem na skutečnost, že naše firma je ryze českou, můžeme naše výrobky značit logem „Český výrobek“.