Letadélko AERO

330 

DORUČÍME

do 2 dnů
CZ produkty Justwood

VYROBENO

v ČR

…není jenom záležitostí pro chlapce! Dřevěná hračka je vyrobená tak, aby pobavila všechny holky i kluky. Obě vrtule, hlavička i kolečka jsou pohyblivá a rozvíjí dětskou fantazii i jemnou motoriku.

Hmotnost: 0,12 kg
Rozměry: 17 x 12 x 10 kg
Materiál: bukové dřevo

1 skladem (dostupné na objednávku)

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Dřevěné letadlo AERO potěší kluky i holky bez rozdílu. Letadélko AERO je dřevěná hračka, jejíž design byl vyladěn k jedinému účelu: ke hraní. Otáčí se obě vrtule, hlavička i kolečka.
Dřevěné hračky M.I.K jsou navrženy pro děti starší 3 let tak, aby jim přinášely radost a přitom rozvíjely jejich fantazii, paměť a motorické dovednosti. Vyhovují přísným evropským bezpečnostním a hygienickým normám EN-71. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, kterému vděčí za zvýšenou odolnost proti rozbití, i za svoji ekologičnost.

Další informace

Hmotnost0.12 kg
Rozměry17.0 x 12.0 x 10.0 cm

Recenze & hodnocení

Tento produkt dosud nikdo nehodnotil.

Ohodnoťte jako první produkt “Letadélko AERO”

MIKToys

Naše výrobky jsou navrhovány tak, aby přinášely radost, zábavu a potěšení. Jejich konstrukce a design navíc rozvíjí fantazii, paměť a motorické dovednosti. Pořídíte-li si některý z našich výrobků, může Vás těšit, že děláte něco dobrého pro své nejbližší i pro životní prostředí. Výrobní technologie i materiály, ze kterých vyrábíme naše výrobky, snesou ty nejpřísnější ekologické nároky. Pro svoje užitné vlastnosti volíme nejčastěji české bukové dřevo. Naše výrobky jsou tak během i po skončení svého života šetrné vůči přírodě.Kromě výše uvedeného splňují naše hračky přísné bezpečnostní a hygienické normy ve smyslu evropské normy EN-71 pro děti starší 3 let a byl jim udělen atest státní zkušebnou č. 246 v Českých Budějovicích.S ohledem na skutečnost, že naše firma je ryze českou, můžeme naše výrobky značit logem „Český výrobek“.