U nás v dílně vyrábíme také dřevěná fotoalba na míru. Rádi pro vás vyrobíme album snů. Umíme zpracovat obrázky podle fotky, nákresu, různá loga, popisky. Zaznamenejte do alba všechny výjimečné okamžiky, ať už se jedná o svatbu, narození miminka nebo jako rodinné album, co vydrží na věčnost.

Každé album vyrábíme ručně. Buď ve světlé přírodní barvě nebo v hnědé barvě nebo masivním dubu. Každé album ještě ošetříme povrchovou úpravou.

Dovolte nám se podílet na Vašich nejdůležitějším okamžicích v životě.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Dřevěné fotoalbum na míru – bříza

1 699 
Rádi Vám zpracujeme jakýkoli motiv podle Vašeho přání! Zaznamenejte do alba všechny výjimečné okamžiky, ať už se jedná o svatbu, narození miminka nebo jako rodinné album, co vydrží na věčnost. Termín dodání do 14 dní od výběru gravírování. Každé album vyrábíme ručně v naší dílně, desky tohoto alba jsou vyrobeny z březové dýhy. Každé album ještě ošetříme povrchovou úpravou.  

Dřevěné fotoalbum na míru – dub

1 699 
Rádi Vám zpracujeme jakýkoli motiv podle Vašeho přání! Zaznamenejte do alba všechny výjimečné okamžiky, ať už se jedná o svatbu, narození miminka nebo jako rodinné album, co vydrží na věčnost. Termín dodání do 14 dní od výběru gravírování. Každé album vyrábíme ručně v naší dílně. Toto album má desky z dubové dýhy s krásnou kresbou a medovým odstínem.  

Dřevěné fotoalbum na míru – hnědé desky – světlý nápis

1 699 
Rádi Vám zpracujeme jakýkoli motiv podle Vašeho přání! Zaznamenejte do alba všechny výjimečné okamžiky, ať už se jedná o svatbu, narození miminka nebo jako rodinné album, co vydrží na věčnost. Termín dodání do 14 dní od výběru gravírování. Každé album vyrábíme ručně v naší dílně, desky tohoto alba jsou vyrobeny z březové dýhy a lakované do hnědé barvy. Každé album ještě ošetříme povrchovou úpravou. Motiv na hnědých deských může být v tmavé barvě nebo světlé (tuto barvu najdete zde).  

Dřevěné fotoalbum na míru – hnědé desky – tmavý nápis

1 699 
Rádi Vám zpracujeme jakýkoli motiv podle Vašeho přání! Zaznamenejte do alba všechny výjimečné okamžiky, ať už se jedná o svatbu, narození miminka nebo jako rodinné album, co vydrží na věčnost. Termín dodání do 14 dní od výběru gravírování. Každé album vyrábíme ručně v naší dílně, desky tohoto alba jsou vyrobeny z březové dýhy a lakované do hnědé barvy. Každé album ještě ošetříme povrchovou úpravou. Motiv na hnědých deských může být v tmavé barvě nebo světlé (tuto barvu najdete najdete zde).