Dřevěná bedýnka JustWood

12,11  9,27 

DORUČÍME

do 25 dnů
CZ produkty Justwood

VYROBENO

v ČR

Sestavte si vlastní dřevěnou bedýnku, vyrábíme je z borovicového dřeva, které je mnohem pevnější než smrkové a to i díky širokým stěnám (1 cm).

Bedýnku vám dodáme rozloženou. Aby byla skladná a vhodnější k převozu. V balení vám dodáme společně s návodem i všechny potřebné šroubky.

Pokud Vám velikost nevyhovuje, napiště nám, rádi vyrobíme bedýnky na míru jen a jen pro Vás.

Hmotnost sestavené bedýnky včetně šroubků: 2,5 kg

Vnější rozměry: 43 x 33 x 24 cm

Dostupné na objednávku.

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Prvotřídní dřevěná bedýnka s rozložitelnou a opět sestavitelnou strukturou. Vyrobena ručně z kvalitního borovicového dřeva, které díky své vyšší tvrdosti (v porovnání se smrkovým dřevem), zajišťuje kvalitu a též vydrží případnou vyšší zátěž, pokud jsou bedýnky používány k přepravě. Balení obsahuje návod na montáž a též potřebné šroubky. Standardně je bedýnka dodávána v nesestaveném stavu.

Bedýnka je dostatečně velká například pro uložení knih a tak jednoduše z několika bedýnek vytvoříte stylovou a originální knihovnu. Nebo ji využijte jako bedýnku na ovoce či nářádí. Možností je celá řada a spoustu z nich s Vámi sdílíme na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/just.wood.cz/.

Výroba na míru

Pokud Vám velikost bedýnek nesedí, tak jak byste potřebovali, neváhejte se nám ozvat, rádi připravíme bedýnku přesně podle Vašeho zadání. Jednoduše si pak sestavíte nábytek přesně na míru a podle potřeb. Sledujte náš blog či Facebook, kde pravidelně sdílíme naše výrobky a žádná bedýnka Vám neunikne.

Další informace

Hmotnost2.50 kg
Rozměry43 x 33 x 24 cm

Recenze & hodnocení

Tento produkt dosud nikdo nehodnotil.

Ohodnoťte jako první produkt “Dřevěná bedýnka JustWood”

Energyfood s.r.o.

Pro naše výrobky vybíráme s vysokou pečlivostí jen ty nejkvalitnější materiály od certifikovaných místních dodavatelů, s kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Naši dodavatelé respektují evropské ekologické standardy pro šetrné zpracování dřeva. Pro naši produkci používáme pouze české bukové dřevo.