Dřevěná bedýnka JustWood

prodávající - Energyfood s.r.o.

299,00  229,00 

Nyní akční cena!

Sestavte si vlastní bedýnku z borovicového dřeva, které je mnohem pevnější než smrkové a to i díky širokým stěnám (1 cm). Na materiálu jsme prostě nešetřili a bedýnka tak nabízí maximální možnou odolnost. Bedýnka je dostatečně velká například i pro uložení knih. Nebo ji využijte je k přepravě či dekoraci. Z několika bedýnek pak lze vytvářet velmi jednoduše designový nábytek.  Bedýnku vám dodáme rozloženou. Aby byla skladná a vhodnější k převozu. V balení vám dodáme společně s návodem i všechny potřebné šroubky.

Hmotnost sestavené bedýnky včetně šroubků: 2,5 kg

Rozměry: 43 x 33 x 24 cm

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Prvotřídní dřevěná bedýnka s rozložitelnou a opět sestavitelnou strukturou. Vyrobena ručně z kvalitního borovicového dřeva, které díky své vyšší tvrdosti (v porovnání se smrkovým dřevem), zajišťuje kvalitu a též vydrží případnou vyšší zátěž, pokud jsou bedýnky používány k přepravě. Balení obsahuje návod na montáž a též potřebné šroubky. Standardně je bedýnka dodávána v nesestaveném stavu.

Další informace

Hmotnost2.50 kg
Rozměry43 x 33 x 24 cm

Recenze od zákazníků

5 hvězdiček 0 0 %
4 hvězdičky 0 0 %
3 hvězdičky 0 0 %
2 hvězdičky 0 0 %
1 hvězdička 0 0 %

Recenze & hodnocení

Doposud nebyly přidány žádné recenze či hodnocení.

Buďte první a napište svůj názor na produkt “Dřevěná bedýnka JustWood”

Povolené formáty přílohy jsou: jpg,png. Maximální velikost přílohy je : 1 MB.

    Energyfood s.r.o.

    Pro naše výrobky vybíráme s vysokou pečlivostí jen ty nejkvalitnější materiály od certifikovaných místních dodavatelů, s kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Naši dodavatelé respektují evropské ekologické standardy pro šetrné zpracování dřeva. Pro naši produkci používáme pouze české bukové dřevo.