Učící věž můžete vylepšit pomocí jedinečných a hravýcch doplňků a tím ji proměnit na multifunkční unikátní místo, které budou děti milovat. Přidejte k učící věži skuzavku, magnetickou tabuli, zrcadlo, stojan na křídy, papírovou roli pro kreslení či stolní hokej a vytvořte pro své děti zábavu, kterou budou milovat. Je vaše dítko ještě moc malé? Není problém, pomocí speciální ochranné dekorativní výplně můžete prostor učící věže upravit.

Zobrazeno 6 výsledků

Filtrování produktů
Učící věž skluzavka
Zavřít

Doplněk – skluzavka

1099 
Přidejte skluzavku jedním jednoduchým pohybem a změňte učící věž v zábavnou hernu.Bezpečná skluzavka pro děti všeho věku.
učící věž se skluzavkou a tabulí
Zavřít

Doplněk – skluzavka, černá tabule a stolní hokej v jednom

1560 
Zjednodušujeme a šetříme místo! Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, černé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Skluzavku můžete zasunout do tří výškových úrovní, je tak vhodná pro děti různého věku. Tabuli můžete používat jak ve vertikální tak horizontální poloze.
Učící věž tabule magnetická
Zavřít

Doplněk – černá / magnetická tabule

970 
Dalším příslušenstvím pro učící věž je černá popisovatelná tabule a magnetická tabule - dvě různé strany. Na černou stranu tabule můžete psát bez obav křídami a na druhou stranu můžete použít magnetky všech možných druhů.
Papírová role na kreslení
Zavřít

Doplněk – papírová role na kreslení

199 
Pro kreslení a psaní. K učící věži můžete přikoupit o roli bílého papíru, kterou je možné upevnit, jak do horní části věže, pak se na ní píše jako na tabuli, případně se dá po otočení věže položit na stoleček a kreslit v sedě.Rozměr role: 37 cm x 50 m, gramáž papíru 90 g/m2.
Tabule se zámky - učící věž - doplněk
Zavřít

Doplněk – tabule se zámky

1300 
Šest dvířek vybavených různými zámky a západkami připravených k objevení... Přirozená dětská přitažlivost k různým mechanismům a dveřím se nabízí jako užitečná Montessori pomůcka pro rozvoj koordinace očí a rukou. Pomáhá s rozvojem jemných motorických dovedností.Za každými dvířky jsou umístěna černá tabule pro kreslení křídou a paměťové hry.
Ochrana z filcu - učící věž
Zavřít

Doplněk – ochrana z dekorativního filcu

579 
Ochranná výplň z dekorativního filcu (plsti) pro menší děti je volitelným prvkem, který zabrání možnému pádu. Díky tomuto krytu dojde k úplnému uzavření prostoru v horní části učící věže.Ochranu můžete přidat či odstranit v závislosti na věku a dovednostech dítěte.