Učící věž můžete vylepšit pomocí jedinečných a hravýcch doplňků a tím ji proměnit na multifunkční unikátní místo, které budou děti milovat. Přidejte k učící věži skuzavku, magnetickou tabuli, zrcadlo, stojan na křídy, papírovou roli pro kreslení či stolní hokej a vytvořte pro své děti zábavu, kterou budou milovat. Je vaše dítko ještě moc malé? Není problém, pomocí speciální ochranné dekorativní výplně můžete prostor učící věže upravit.

Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

dětská houpačka
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva

Dětská houpačka / sedátko

1 799 
Skvělá dětská houpačka vhodná pro děti od 7 měsíců či dříve, když začnou sami sedět. Houpačka je kompatibilní pouze s učící věží Leea STANDARD (věž SLIM je příliš úzká). Součástí houpačky je také jídelní stoleček. Možnost výběru z různých barev. Pohodlnou houpačku si vaše miminko zamiluje :) Běžně skladem přírodní barva, ostatní barvy jsou dostupné pouze na objednávku.
stabilizační deska pro učící věž Leea
- bílá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva

Doplněk – schůdky STEP

1 799 
Skvělý doplněk pro panely typu skluzavka / tabule. Skluzavku s černou či bílou tabulí můžete objednat zde. Schůdky lze používat zvlášť jako šikovou stoličku nebo jako stojan pro zasunutí tabule nebo jako schůdky pro upevnění skluzavky, která tak vytvoří další individuální herní prvek. Pro děti od 18 měsíců. Používat pouze pod dohledem dospělého.

Doplněk – zrcadlo (k učící věži Leea)

2 799 
Skvělý doplněk k učící věži. Děti se mohou prohlížet a sledovat své pohyby. Zábradlí poskytuje poskytuje dětem podporu a povzbuzuje je k pohybu. Montessori zrcadlo je vhodné pro děti ve věku 8 - 18 měsíců.

Velké Montessori zrcadlo s madlem (na zeď)

4 799 
Zrcadlo na stěnu inspirováno Montessori principy, které nabízí důmyslnou kombinaci zrcadla, které pomáhá dětem v rozvoji, sebeuvědomění a sledování vlastních pohybů a podpůrné hrazdy o kterou se děti mohou opřít.

Doplněk – skluzavka + černá / bílá / magnetická tabule

2 490 2 850 
Zjednodušujeme a šetříme místo! Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, černé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Tento typ panelu je kompatibilní se schůdky STEP, pomocí schůdků vytvoříte individuální interiérovou skluzavku. Tabule má 4 možné provedení - černá popisovatelná křídou, černá popisovatelná křídou s magnetickým povrchem, bílá popisovatelná fixem a bílá popisovatelná fixem s magnetickým povrchem.

Doplněk – Strom života – hlavolamy

2 399 
Doplňková deska Strom života pro učící věž Leea je plná cestiček ve tvaru stromu a vytváří tak důmyslný labyrint, kterým je nutné provést jednotlivá jablíčka a lístky od kořenů až ke špičce koruny. Spodní část je tvořena různě barevnými kolečky, které je možné přesouvat v různém směru dle počtu a barev. Hra podporuje rozvoj jemné motoriky, představivost, logické myšlení a koncentraci.

Doplněk – tabule s barevnými kolíky – Geoboard

2 599 
Dřevěná deska s barevnými kolíky neboli geoboard je hračka a didaktická pomůcka v jednom. I pro nejmenší je to skvělá hra pro rozvoj motorických dovedností, pro starší děti slouží k procvičování geometrických tvarů a skládání obrázků.

Doplněk – LEGO deska

1 599 
Máte doma milovníka lega? Zkuste učící věž vylepšit o herní desku LEGO, na které si může pohodlně stavět. Základní deska je připevněná na dřevěném podkladu, který sedí do prostoru pracovního stolečku na učící věži Leea. Rozměr desky je 38 x 38 cm. Nabízíme dvě varianty desek - jedna pro Lego DUPLO a druhá pro klasické Lego.

Doplněk – malířský stojan

799 
Malířský stojan je skvělým doplňkem učící věže Leea, je vhodný pro každého nadšeného malíře. Pojme plátna od 10 do 80 cm. Dejte volný průchod kreativitě vašich dětí na tom správném místě :-) Funguje pouze jako součást učící věže, ne samostatně.

Doplněk – papírová role na kreslení

599 
Pro kreslení a psaní. K učící věži můžete přikoupit i roli bílého papíru, kterou je možné upevnit do horní části věže, kde pak slouží podobně jako tabule, případně se dá po otočení věže položit na stoleček a kreslit v sedě. Rozměr role: 37 cm x 50 m, gramáž papíru 90 g/m2.

Doplněk – stabilizační deska / stolek

699 
Tento volitelný doplněk má u učící věže řadu využití, můžete ho použít jako stoleček, pokud se položí nahoru na věž, případně jako další stabilizační prvek pro použití věže se skluzavkou.

Doplněk – tabule se zámky

2 599 
Sedm dvířek vybavených různými zámky a západkami připravených k objevení... Přirozená dětská přitažlivost k různým mechanismům a dveřím se nabízí jako užitečná Montessori pomůcka pro rozvoj koordinace očí a rukou. Pomáhá s rozvojem jemných motorických dovedností. Za každými dvířky jsou umístěna černá tabule pro kreslení křídou a paměťové hry.