Učící věž můžete vylepšit pomocí jedinečných a hravýcch doplňků a tím ji proměnit na multifunkční unikátní místo, které budou děti milovat. Přidejte k učící věži skuzavku, magnetickou tabuli, zrcadlo, stojan na křídy, papírovou roli pro kreslení či stolní hokej a vytvořte pro své děti zábavu, kterou budou milovat. Je vaše dítko ještě moc malé? Není problém, pomocí speciální ochranné dekorativní výplně můžete prostor učící věže upravit.

Zobrazen 1. – 12. z 16 výsledků

Filtrování produktů
dětská houpačka
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva
Zavřít

Dětská houpačka / sedátko

1 399 1 700 
Skvělá dětská houpačka vhodná pro děti od 7 měsíců či dříve, když začnou sami sedět. Houpačka je kompatibilní pouze s učící věží Leea STANDARD (věž SLIM je příliš úzká). Součástí houpačky je také jídelní stoleček. Možnost výběru z různých barev. Pohodlnou houpačku si vaše miminko zamiluje :) Běžně skladem přírodní barva, ostatní barvy jsou dostupné pouze na objednávku.
stabilizační deska pro učící věž Leea
- bílá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
Zavřít

Doplněk – schůdky STEP

939 1 149 
Skvělý doplněk pro panely typu skluzavka / tabule. Skluzavku s černou či bílou tabulí můžete objednat zde. Schůdky lze používat zvlášť jako šikovou stoličku nebo jako stojan pro zasunutí tabule nebo jako schůdky pro upevnění skluzavky, která tak vytvoří další individuální herní prvek. Pro děti od 18 měsíců. Používat pouze pod dohledem dospělého.

Doplněk – zrcadlo (k učící věži Leea)

1 199 
Skvělý doplněk k učící věži. Děti se mohou prohlížet a sledovat své pohyby. Zábradlí poskytuje poskytuje dětem podporu a povzbuzuje je k pohybu. Montessori zrcadlo je vhodné pro děti ve věku 8 - 18 měsíců.

Velké Montessori zrcadlo s madlem (na zeď)

3 499 
Zrcadlo na stěnu inspirováno Montessori principy, které nabízí důmyslnou kombinaci zrcadla, které pomáhá dětem v rozvoji, sebeuvědomění a sledování vlastních pohybů a podpůrné hrazdy o kterou se děti mohou opřít.

Doplněk – skluzavka

1 399 
Přidejte skluzavku jedním jednoduchým pohybem a změňte učící věž v zábavnou hernu. Tato skluzavka má speciální zvýšené boční okraje a je možné ji použít do všech 3 výškových úrovní věže. Bezpečná skluzavka pro děti všeho věku.

Doplněk – skluzavka + černá / bílá / magnetická tabule

1 979 2 510 
Zjednodušujeme a šetříme místo! Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, černé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Tento typ panelu je kompatibilní se schůdky STEP, pomocí schůdků vytvoříte individuální interiérovou skluzavku. Tabule má 3 možné provedení - černá popisovatelná křídou, černá popisovatelná křídou s magnetickým povrchem, bílá popisovatelná fixem s magnetickým povrchem. Upozornění: Pokud se chystáte objednat tento doplněk k učící věži, kterou jste u nás již zakoupili dříve než v červenci 2018, dejte nám prosím vědět, musíme zkontrolovat, zda je Vaše věž kompatibilní, protože došlo k drobným konstrukčním úpravám. Všechny ostatní doplňky jsou kompatibilní nezávisle na datu zakoupení. Děkujeme.

Doplněk – černá / bílá magnetická tabule

1 399 
Dalším příslušenstvím pro učící věž je černá popisovatelná tabule a bílá magnetická tabule - dvě různé strany. Na černou stranu tabule můžete psát bez obav křídami a na bílou stranu můžete psát fixou, která je vhodná pro popisovací tabule a je stíratelná a také je vhodná pro použití magnetek.

Doplněk – Strom života – hlavolamy

2 190  1 890 
Doplňková deska Strom života pro učící věž Leea je plná cestiček ve tvaru stromu a vytváří tak důmyslný labyrint, kterým je nutné provést jednotlivá jablíčka a lístky od kořenů až ke špičce koruny. Spodní část je tvořena různě barevnými kolečky, které je možné přesouvat v různém směru dle počtu a barev. Hra podporuje rozvoj jemné motoriky, představivost, logické myšlení a koncentraci.

Doplněk – tabule s barevnými kolíky – Geoboard

1 799 
Dřevěná deska s barevnými kolíky neboli geoboard je hračka a didaktická pomůcka v jednom. I pro nejmenší je to skvělá hra pro rozvoj motorických dovedností, pro starší děti slouží k procvičování geometrických tvarů a skládání obrázků.

Doplněk – LEGO deska

950 
Máte doma milovníka lega? Zkuste učící věž vylepšit o herní desku LEGO, na které si může pohodlně stavět. Základní deska je připevněná na dřevěném podkladu, který sedí do prostoru pracovního stolečku na učící věži Leea. Rozměr desky je 38 x 38 cm. Nabízíme dvě varianty desek - jedna pro Lego DUPLO a druhá pro klasické Lego.

Doplněk – malířský stojan

590 
Malířský stojan je skvělým doplňkem učící věže Leea, je vhodný pro každého nadšeného malíře. Pojme plátna od 10 do 80 cm. Dejte volný průchod kreativitě vašich dětí na tom správném místě :-) Funguje pouze jako součást učící věže, ne samostatně.

Doplněk – papírová role na kreslení

429 
Pro kreslení a psaní. K učící věži můžete přikoupit i roli bílého papíru, kterou je možné upevnit do horní části věže, kde pak slouží podobně jako tabule, případně se dá po otočení věže položit na stoleček a kreslit v sedě. Rozměr role: 37 cm x 50 m, gramáž papíru 90 g/m2.