Výběr doplňků pro XL učící věž (učící věž pro dvojčátka). Ve výběru najdete skluzavka, černou popisovatelnou tabuli, ochrannou výplň z filcu a mnoho dalšího.

Zobrazeny 2 výsledky

Filtrování produktů
Zavřít

XL doplněk – skluzavka, černá tabule a stolní hokej v jednom

2699 
Zjednodušujeme a šetříme místo! Speciální doplněk k učící věži 3v1. Nabízí funkci skluzavky, černé popisovatelné tabule a jednoduché stolní hokejové hry. Skluzavku můžete zasunout do tří výškových úrovní, je tak vhodná pro děti různého věku. Tabuli můžete používat jak ve vertikální tak horizontální poloze.Upozornění: Pokud se chystáte objednat tento doplněk k učící věži, kterou jste u nás již zakoupili dříve než v červenci 2018, dejte nám prosím vědět, musíme zkontrolovat, zda je Vaše věž kompatibilní, protože došlo k drobným konstrukčním úpravám. Všechny ostatní doplňky jsou kompatibilní nezávisle na datu zakoupení. Děkujeme.
Zavřít

XL doplněk – ochrana z dekorativního filcu

890 
Ochranná výplň z dekorativního filcu (plsti) pro menší děti je volitelným prvkem, který zabrání možnému pádu. Využívá se především v případě funkce učící věže jako vysoké jídelní stoličky.Ochranu můžete přidat či odstranit v závislosti na věku a dovednostech dítěte. Je možné používat ihned jakmile děti začnou samostatně sedět.Tento typ filcu je určený pro učící věž XL tedy pro dvě děti.