Dřevěná skládačka – Domeček

410 

DORUČÍME

do 2 dnů
CZ produkty Justwood

VYROBENO

v ČR

Procvičte dětskou zručnost, fantazii i paměť díky roztomilé skládačce! Děti rozeberou domeček na dílky a složí vzhled domečku podle děje, který si vymyslí. Navíc splní roli hezké dekorace dětského pokojíčku!

Hmotnost: 0,6 kg
Rozměry: 17 x 22 x 4,5 cm

1 skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 059 Kategorie: Štítky: , , ,

Sdílení na sociálních sítích

Popis

Při hře s touto roztomilou skládačkou si dítě procvičuje paměť, fantazii a zručnost. Jednotlivé dílky domečku lze rozebrat a složit tak, že měnící se vzhled domečku znázorňuje děj. Domeček působí i jako pěkná dekorace v dětském pokojíčku.
Dřevěné hračky M.I.K jsou navrženy pro děti starší 3 let tak, aby jim přinášely radost a přitom rozvíjely jejich fantazii, paměť a motorické dovednosti. Vyhovují přísným evropským bezpečnostním a hygienickým normám EN-71. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, kterému vděčí za zvýšenou odolnost proti rozbití, i za svoji ekologičnost.

Další informace

Hmotnost0.6 kg
Rozměry17 x 22 x 4.5 cm

Recenze & hodnocení

Tento produkt dosud nikdo nehodnotil.

Ohodnoťte jako první produkt “Dřevěná skládačka – Domeček”

MIKToys

Naše výrobky jsou navrhovány tak, aby přinášely radost, zábavu a potěšení. Jejich konstrukce a design navíc rozvíjí fantazii, paměť a motorické dovednosti. Pořídíte-li si některý z našich výrobků, může Vás těšit, že děláte něco dobrého pro své nejbližší i pro životní prostředí. Výrobní technologie i materiály, ze kterých vyrábíme naše výrobky, snesou ty nejpřísnější ekologické nároky. Pro svoje užitné vlastnosti volíme nejčastěji české bukové dřevo. Naše výrobky jsou tak během i po skončení svého života šetrné vůči přírodě.Kromě výše uvedeného splňují naše hračky přísné bezpečnostní a hygienické normy ve smyslu evropské normy EN-71 pro děti starší 3 let a byl jim udělen atest státní zkušebnou č. 246 v Českých Budějovicích.S ohledem na skutečnost, že naše firma je ryze českou, můžeme naše výrobky značit logem „Český výrobek“.