Hledáte pro svá dítka klasiku, která je neomrzí a nabídne jim hodiny zaručené zábavy? Vraťte se ve vzpomínkách do svého dětství a vybavte si vůni a příjemný, hladce opracovaný povrch dřevěných hraček.  V nabídce najdete řadu dětských didaktických hraček pro výuku zábavnou formou, dřevěné stavebnice a hlavolamy. Pro zapojení dětí do do běžných činností v domácnosti využijete multifunkční učící věž.

Zobrazen 1. – 12. z 58 výsledků

Balanční labyrint – zvířátka

269 
Labyrint je pomůcka pro koordinaci oko–ruka. Je určena hlavně pro školáky a předškoláky, pomáhá mj. k uvolňování rukou, jako příprava na psaní. Může být ale využita i při práci s hendikepovanými, seniory, k rehabilitaci po úrazu…
-14%
cvičenec na hrazdě
- modrá barva
- zelená barva

Cvičenec na hrazdě

299 
Nechte děti rozpohybovat atleta na hrazdě! Stačí otočit kličkou a rozhýbat atleta do nejrůznějších kreací. Děti tak rozvíjejí fantazii, paměť, a navíc zlepšují své motorické schopnosti.
dětská houpačka
- bílá barva
- černá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva
- šedá barva

Dětská houpačka / sedátko

1 799 
Skvělá dětská houpačka vhodná pro děti od 7 měsíců či dříve, když začnou sami sedět. Houpačka je kompatibilní pouze s učící věží Leea STANDARD (věž SLIM je příliš úzká). Součástí houpačky je také jídelní stoleček. Možnost výběru z různých barev. Pohodlnou houpačku si vaše miminko zamiluje :) Běžně skladem přírodní barva, ostatní barvy jsou dostupné pouze na objednávku.

Domino – geometrické tvary

207 
Zahrajte si domino! Společně objevujte nejzákladnější geometrické tvary na 28 herních kamenech. Oblíbená klasická stolní hra trénuje dětem fantazii, paměť a motorické dovednosti. Hmotnost: 0,45 kg Rozměry: 25 x 8 x 3,5 kg

Domino – historické dopravní prostředky

215 
Zahrajte si domino dopravní prostředky! Poznávejte společně historická letadla, vláčky, autíčka a další na 28 herních kamenech. Oblíbená klasická stolní hra trénuje dětem fantazii, paměť a motorické dovednosti.
stabilizační deska pro učící věž Leea
- bílá barva
- červená barva
- fialová barva
- modrá barva
- přírodní
- růžová barva
- zelená barva
- žlutá barva

Doplněk – schůdky STEP

1 799 
Skvělý doplněk pro panely typu skluzavka / tabule. Skluzavku s černou či bílou tabulí můžete objednat zde. Schůdky lze používat zvlášť jako šikovou stoličku nebo jako stojan pro zasunutí tabule nebo jako schůdky pro upevnění skluzavky, která tak vytvoří další individuální herní prvek. Pro děti od 18 měsíců. Používat pouze pod dohledem dospělého.

Doplněk – zrcadlo (k učící věži Leea)

2 799 
Skvělý doplněk k učící věži. Děti se mohou prohlížet a sledovat své pohyby. Zábradlí poskytuje poskytuje dětem podporu a povzbuzuje je k pohybu. Montessori zrcadlo je vhodné pro děti ve věku 8 - 18 měsíců.

Dřevěná pokladnička – česká zvířátka

239 
Mince se vhazují otvorem v průhledném kontrolním okénku. Pro „vytěžení“ úspor netřeba rozbíjet, stačí malý křížový šroubovák. Dřevěná pokladnička rozvíjí smysl pro hospodaření a šetrnost.

Dřevěná pokladnička – exotická zvířátka

239 
Mince se vhazují otvorem v průhledném kontrolním okénku. Pro „vytěžení“ úspor netřeba rozbíjet, stačí malý křížový šroubovák. Dřevěná pokladnička rozvíjí smysl pro hospodaření a šetrnost.

Dřevěná provlékačka Knoflíky

189 
Didaktická pomůcka - provlékání pro rozvoj jemné motoriky. Nabízíme 2 provedení: přírodní povrch pro obarvení dle vlastní fantazie nebo sadu s barevnými knoflíky (vyberte prosím v políčku vedle obrázku).

Dřevěná stavebnice Vesnička

289 
Postavte si s dětmi vesničku! Můžou v ní žít malé figurky, které už máte doma. Nechte děti kombinovat 28 kostiček dřevěné stavebnice nejrůznějších tvarů a stavět z nich malé i větší domečky! Vesnička pak bude jako stvořená pro hraní různých situačních her, díky kterým se vaše dítě naučí vyprávět příběhy. Hmotnost: 0,5 kg Rozměry: 23,3 x 13,3 x 2,7 kg

Dřevěná učební pomůcka – Malá matematika

320 
Naučte děti malou matematiku ještě předtím, než se ve škole pustí do té velké. Stavebnice matematika je snadno je vtáhnete do hry a naučí je základní počty bez velkého přemáhání. Kostky navíc skvěle padnou do dětských rukou a stavění z nich tak rozvíjí jemnou motoriku malých ruček. Hmotnost: 0,5 kg Rozměry: 6,5 x 8,5 x 8 kg