Zobrazeno 8 výsledků

Filtrování produktů

Dřevěné hodinky PLANO 652

3099 
Půvabné hodinky, které se na každém zápěstí stanou šperkem.

Dřevěné hodinky PLANO 661

3099 
Naše nejkrásnější klasické hodinky, které si můžete snadno změnit a přizpůsobit.
Nové
Doprava zdarma
Light
Nature
Zavřít

Dřevěné hodinky SILT 606

2549 
Dámské dřevěné hodinky jsou vyrobené z javorového dřeva. Zlaté detaily, lehkost a jednoduše nastavitelný řemínek jsou hlavní vlastnosti tohoto modelu.
Nové
Doprava zdarma
Dark
Red
Zavřít

Dřevěné hodinky SILT 609

2549 
Náramkové dřevěné hodinky Silt 609 jsou vyrobené ze santalového dřeva. Jsou to jedny z nejlepších hodinek, které spojují eleganci a sílu.
Zavřít

Dřevěné pouzdro na karty Round

460 510 
Pokud chcete mít všechny důležité karty a doklady pohromadě a ještě k tomu stylově, je toto pouzdro přesně pro Vás! Ručně vyráběné pouzdro UrbanWood pojme až 12 vizitek nebo 5 karet.Díky praktickému kruhovému otvoru lze karty snadno vysunout a pružný pásek zase obsah udrží bezpečně na svém místě.Rozměry: 103 x 67 x 14 mmVáha: 53 g
stojánek na vizitky
Zavřít

Stojánek na vizitky

130 150 
Vystupte z davu a pořiďte si vlastní dřevěný stojánek na vizitky, buďte originální a jedineční. Stojánek skvěle doplňuje kolekci ostatních dřevěných produktů pro pracovní stůl.
Zavřít

Zápisník Pocket

320 
Ručně vyráběný originální kapesní zápisník formátu A7.Vaše poznámky budou chráněné deskami z kvalitního dřeva a psát se vám bude díky nim jedna báseň! Vnitřní papír je bílý a nelinkovaný. 
Zavřít

Zápisník Slot – velký A5

690 
Elegantní a ekologický zápisník , který Vám nabízí prostor pro přenesení Vašich myšlenek a poznámek.Vyrobeno z bukové překližky tloušťky 4 mm bez povrchové úpravy.Desky zápisníku - velikost A5.