Zobrazeno 1–12 z 20 výsledků

Filtrování produktů
cvičenec na hrazdě
- červená barva
- modrá barva
- zelená barva
Zavřít

Cvičenec na hrazdě

284 
Nechte děti rozpohybovat atleta na hrazdě! Stačí otočit kličkou a rozhýbat atleta do nejrůznějších kreací. Děti tak rozvíjejí fantazii, paměť, a navíc zlepšují své motorické schopnosti.
Nové
dřevěná pokladnička šnek
Zavřít

Dřevěná pokladnička – česká zvířátka

195 
Mince se vhazují otvorem v průhledném kontrolním okénku. Pro „vytěžení“ úspor netřeba rozbíjet, stačí malý křížový šroubovák. Dřevěná pokladnička rozvíjí smysl pro hospodaření a šetrnost.
Nové
provlékání knoflíky
- přírodní
- mix barev
Zavřít

Dřevěná provlékačka Knoflíky

160 170 
Didaktická pomůcka - provlékání pro rozvoj jemné motoriky. Nabízíme 2 provedení: přírodní povrch pro obarvení dle vlastní fantazie nebo sadu s barevnými knoflíky (vyberte prosím v políčku vedle obrázku).
dřevěný domeček
Zavřít

Dřevěná skládačka – Domeček

410 
Procvičte dětskou zručnost, fantazii i paměť díky roztomilé skládačce! Děti rozeberou domeček na dílky a složí vzhled domečku podle děje, který si vymyslí. Navíc splní roli hezké dekorace dětského pokojíčku!Hmotnost: 0,6 kg Rozměry: 17 x 22 x 4,5 cm
Nové
drevena stavebnice kostky
Zavřít

Dřevěná stavebnice – (ne) kostky

580 
Tato stavebnice baví malé i velké - vyzkoušeno! Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu víc než klasické kostky.Sada 27 valounků z masivního olšového dřeva (občas některý kousek bukový, vzácně k vidění i habr). Ošetřené směsí olivového oleje a čistého včelího vosku. Přírodní materiál, šetrné k přírodě. Stavebnice je zabalená v krabičce z recyklované lepenky.
puzzle domácí zvířátka
Zavřít

Dřevěné puzzle – domácí zvířátka

255 
Nespoléhejte se na papír a zkuste naše puzzle ze dřeva! I ti nejmenší ze 4 částí sami postaví pejska, kočičku, kozu a kravičku. Každá kostička má na sobě miniaturu velkého obrázku, který skvěle poslouží jako předloha.Hmotnost: 0,5 kg Rozměry: 2,3 x 1,3 x 2,7 kg
puzzle geometrické tvary
Zavřít

Dřevěné puzzle – geometrické tvary

255 
Nespoléhejte se na papír a zkuste naše puzzle ze dřeva! I ti nejmenší ze 4 částí sami postaví kruh, trojúhelník, čtverec a šestiúhelník. Každá kostička má na sobě miniaturu velkého obrázku, který skvěle poslouží jako předloha. Pexeso je svou jednoduchostí vhodné i pro ty nejmenší.Hmotnost: 0,5 kg Rozměry: 2,3 x 1,3 x 2,7 kg
ježek v kleci
Zavřít

Ježek v kleci

225 
Dřevěný hlavolam, u kterého je vaším úkolem dostat ježka z klece ven bez použití hrubé síly. A postup je jednoduchý, nejlépe ho dostanete ven pomocí natáčení ostnů. A pak ho zkuste vložit zase dovnitř.
-5%
Dřevěný tobogán - kuličková dráha
Zavřít

Kuličková dráha – dřevěný tobogán

755  720 
Tato kuličková dráha rozzáří všechny přítomné dětské tváře. Součástí hračky jsou 3 dřevěné kuličky, které na své cestě dolů tobogánem vydávají melodické ťukání a nejen děti zabaví na celé hodiny. Tobogán rozvíjí přirozenou cestou smyslové vnímání i dětskou tvořivost.
-5%
Dřevěná hračka se zvukem
Zavřít

Kuličková dráha se zvukem – hrací strom

730  690 
Naše kuličková dráha potěší malé i velké, nabízí skvělý zvukový zážitek, postupným propadáváním kuliček dochází ke změnám zvuků a vždy uslyšíte jinou melodii. Děti velmi zaujme i samotný pohyb barevných kuliček po dráze.
Nové
lis na květiny
Zavřít

Lis na květiny

170 
Jednoduchý dřevěný lis na přírodní rostlinné materiály do herbáře nebo sbírky listů.  Uložte svoje vzpomínky z letních či podzimních výletů a současně zapojte děti do procesu lisování, při kterém budou netrpělivě očekávat výsledek. Usušené květiny si můžete také zarámovat a vytvořit krásný přírodní obrázek.
-14%
auto nákladní dřevěné
- červená barva
- modrá barva
- zelená barva
Zavřít

Nákladní auto s cisternou

279  239 
Proměňte stavebnici v tahací dřevěné auto a zase naopak! Pokud zrovna nemají náladu na řízení těžkého stroje, bude z auta hned snadná skládanka. Děti tak budou rozvíjet fantazii, jemnou motoriku, logiku, prostorovou představivost i paměť.