INFORMACE K NÁKUPU

Justwood je místem plného dřeva, tedy přesněji výrobků z něj. Naleznete zde tedy širokou škálu rozličných stylových doplňků do kanceláře, modních dřevěných hitovek, hraček a pomůcek pro děti a též i místem, kde si můžete nechat realizovat své kreativní nápady, protože pokud nemáte čas či vybavení, stačí nám dát vědět a vyrobíme požadované na míru pro Vás. Též zde najdete řadu inspirací a návodů “udělej si sám”. V neposlední řadě je Justwood i komunitou, která spojuje spolehlivé a ověřené výrobce jedinečných produktů ze dřeva a nabízí tak mnohé, co jinde nenajdete.

Vzhledem k rozsahu naší nabídky, důraz na kvalitu zpracování, ekologičnost, certifikaci a férovou cenu není v našich silách, abychom veškeré zboží vyráběli sami. Proto úzce spolupracujeme s ověřenými a prvotřídními výrobci dřevěných hitovek. Ne všichni prodejci jsou pouze z ČR. Spolupracují s námi i např. i špičkoví výrobci dřevěných hodinek MAM Originals ze Španělska nebo například ze Slovinska – akustické dřevěné zesilovače Trobla. Naší zásadou však zůstává maximální důraz na kvalitu výroby z trvale udržitelných zdrojů, takže veškeré zboží je pouze z ČR či zemí EU, které podléhají přísným kontrolám a produkty musejí splňovat bezpečnostní normy. Nenajdete u nás žádné zboží z Asie či jiných, nedůvěryhodných zemí.

Délka doručení se může lišit dle výrobce a místa odeslání, ale vždy se snažíme udělat maximum a doručit zboží v co nejkratším termínu. Přesnou délku doručení můžete najít vždy individuálně u každého produktu zvlášť. Pokud jste si objednali výrobek na míru, délku výroby a doručení vám sdělíme spolu s cenovu nabídkou.

U nás na Justwoodu naleznete mnoho jedinečných výrobků ze dřeva, které jinde nemají. Ne všechno si ale vyrábíme sami. Tuto širokou škálu krásného zboží od dřevěných motýlků po dřevěné zápisníky Vám můžeme nabídnout díky spolupráci s našimi prodejními partnery. Míru spolupráce si každý náš partner může zvolit tak, jak mu to nejvíce vyhovuje. I když se snažíme veškeré produkty posílat z jednoho skladu a nadále toto budeme vylepšovat, někteří prodejci dosud expedují své zboží od sebe. Je tedy možné, že pokud Váš košík obsahuje zrovna kombinaci produktů od různých partnerů, kteří si zboží expedují sami, při platbě zjistíte, že budete muset zaplatit poštovné pro každého prodejce zvlášť. Při doručení zboží pak obdržíte více balíčků (od každého partnera jeden). Toto však platí opravdu jen v případech, kdy si partneři zasílají zboží sami a my pracujeme na tom, aby těchto situací bylo co nejméně.

Nákup u nás není nijak omezen nutností registrace. Pokud Vás ale naše koncepce a nabídka zboží zaujala, registraci Vám více než doporučueme. Mimo usnadnění nákupu získáte také přehled o svých objednávkách, přístup ke všem fakturám za realizované objednávky a unikátnímu reklamačnímu systému Justwood, který Vám velmi ulehčí starosti v případě, že by Vaše zboží nebylo nějakým způsobem v pořádku či bylo poškozeno při doručení.

INFORMACE K PLATBĚ